
Мюнхенська безпекова конференція: післямова до післямови
Які підсумки форуму, зосередженого на темі війни в Україні, є дійсно для нас важливими
20 лютого 2023
Які підсумки форуму, зосередженого на темі війни в Україні, є дійсно для нас важливими
Органи місцевого самоврядування країн Європи мають, поряд з урядами, зіграти важливу роль у наданні допомоги Україні, яка бореться з російським агресором.
19 лютого 2023
Першочерговим на шляху до миру має бути встановлення зони вільної від бойових дій навколо Запоріжжя, оскільки нинішня ситуація несе небезпеку для всіх. Допомагати Україні зараз - це працювати над досягненням миру.
Генпрокурор Андрій Костін під час візиту до Мюнхена обговорив із делегацією Конгресу США шляхи відновлення справедливості для України, зокрема створення спецтрибуналу для російської федерації.
Виступ Президента України Володимира Зеленського став одним із найпотужніших моментів 59-ї Мюнхенської безпекової конференції.
Президент Азербайджану Ільхам Алієв і прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян у суботу за посередництва США провели на полях Мюнхенської безпекової конференції першу з кінця жовтня минулого року зустріч.
НАТО було, є і залишатиметься в основі системи європейської безпеки, але це не заважає Європі розвивати власні оборонні спроможності, щоб бути кращим партнером і союзником у межах Альянсу та виконувати свою роль у забезпеченні стабільності у вимірі глобальної безпеки.
Українці у боротьбі з російською агресією змінили історію і довели, що Україна за визначенням належить до Європейського Союзу, і ЄС має уточнити свої процедури, щоб відобразити цю реальність.
Україна переможе у війні, яку розпочала проти неї росія, але може досягти довгоочікуваної перемоги швидше, якщо партнери швидко нададуть необхідну кількість сучасної зброї.
18 лютого 2023
Україні потрібен координатор високого рівня, який б опікувався питаннями економічної відбудови нашої держави.
Дипломатична робота України наступного тижня буде присвячена пришвидшенню нашого руху, очікуються вагомі новини для безпеки держави.
Для поновлення Україною територіальної цілісності в кордонах 1991 року потрібно виконати 3 умови.
В один момент для путіна настане день розплати за його стратегічні провали, які він продовжує зазнавати від початку агресії у 2014 році.
росія має припинити обстріли України та вивести війська з української території, лише тоді може бути стійкий та справедливий мир.
росія здійснює в Україні злочини проти людяності і має понести за це покарання. США і вся трансатлантична спільнота продовжуватимуть надавати підтримку Україні.
російський режим, де військова складова відіграє важливу роль в суспільстві та усіх сферах, оцінює ситуацію в Україні виключно через успіхи на полі бою і так, очевидно, буде й надалі.
Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак закликав світових лідерів "подвоїти військову підтримку" України та наголосив, що російська війна проти України поставила під сумнів "безпеку і суверенітет кожної нації".
Міжнародні партнери на Мюнхенській безпековій конференції запевняють Україну в підтримці стільки, скільки буде потрібно, серед основних питань - зброя.
17 лютого 2023
Питання репарацій стало одною з тем, які обговорюють на Мюнхенській конференції з безпеки, а також на двосторонніх зустрічах українських політиків з колегами.
Світові лідери потроху починають думати про майбутнє росії, але поки що не наважуються говорити про це вголос.
Україна від початку війни ставила собі завдання отримати для перемоги 7 видів озброєнь і вже отримала 6 з них. Наразі стоїть завдання не лише отримати літаки, але й виробляти зброю спільно, зокрема, з Німеччиною.
росія сама зачинила вікно переговорів, наразі немає можливості сідати за стіл і про щось домовлятися.
Київський міський голова Віталій Кличко у межах Мюнхенської конференції з безпеки обговорив із партнерами питання нагального озброєння України та повоєнні інвестиції для відбудови країни.
президент рф володимир путін розраховує на те, що підтримка Києва з боку західних партнерів уповільниться, адже швидкість надання такої допомоги впливає на перемогу України, а значить, на програш росії.
Вступ білорусі у війну проти України разом з росією стане історичною помилкою, бо тоді ця країна, як і рф, стане державою-терористом, а у майбутньому - суб'єктом програшу, трибуналу, репарацій.
Найжахливіші злочини, зокрема, геноцид, злочини проти людяності, порушення прав людини не повинні залишатися безкарними, де б вони не відбувалися.
Частиною глобальних змін, що відбудуться у світі за наслідками російської агресії проти України, мають стати зусилля з реформування Ради Безпеки ООН, один із постійних членів якої розпочав війну.
Ядерна риторика росії примушує Захід переглянути стратегію ядерного стримування, і у цьому контексті Європа має взяти на себе свою частку відповідальності за ядерну безпеку, зміцнюючи одночасно трансатлантичне партнерство з союзниками по НАТО.
Не можна бути упевненими, що за військову допомогу з боку Ірану росія заплатила лише грошима. Немає впевненості, що світ незабаром не побачить "збагачений іранський режим".
Німеччина буде продовжувати передавати Україні сучасні системи озброєнь.