Мюнхенська конференція

20 лютого 2023

19 лютого 2023


Глава МЗС Італії: Перший пункт для миру - це зупинити бойові дії навколо Запоріжжя

Першочерговим на шляху до миру має бути встановлення зони вільної від бойових дій навколо Запоріжжя, оскільки нинішня ситуація несе небезпеку для всіх. Допомагати Україні зараз - це працювати над досягненням миру.


Костін обговорив з американськими сенаторами створення спецтрибуналу для рф

Генпрокурор Андрій Костін під час візиту до Мюнхена обговорив із делегацією Конгресу США шляхи відновлення справедливості для України, зокрема створення спецтрибуналу для російської федерації.


НАТО залишатиметься основою європейської безпеки - Боррель

НАТО було, є і залишатиметься в основі системи європейської безпеки, але це не заважає Європі розвивати власні оборонні спроможності, щоб бути кращим партнером і союзником у межах Альянсу та виконувати свою роль у забезпеченні стабільності у вимірі глобальної безпеки.

18 лютого 2023


Сунак у Мюнхені закликав подвоїти військову підтримку України

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак закликав світових лідерів "подвоїти військову підтримку" України та наголосив, що російська війна проти України поставила під сумнів "безпеку і суверенітет кожної нації".

17 лютого 2023


Кулеба: Немає жодного сумніву, що питання літаків буде вирішене

Україна від початку війни ставила собі завдання отримати для перемоги 7 видів озброєнь і вже отримала 6 з них.  Наразі стоїть завдання не лише отримати літаки, але й виробляти зброю спільно, зокрема, з Німеччиною.


Кличко обговорив із партнерами на Мюнхенській конференції питання озброєння та відбудови України

Київський міський голова Віталій Кличко у межах Мюнхенської конференції з безпеки обговорив із партнерами питання нагального озброєння України та повоєнні інвестиції для відбудови країни.


Зеленський: Якщо ми зламаємося, путін буде «їсти» далі всі інші держави

президент рф володимир путін розраховує на те, що підтримка Києва з боку західних партнерів уповільниться, адже швидкість надання такої допомоги впливає на перемогу України, а значить, на програш росії.


Європа має прийняти свою відповідальність за ядерне стримування – Макрон

Ядерна риторика росії примушує Захід переглянути стратегію ядерного стримування, і у цьому контексті Європа має взяти на себе свою частку відповідальності за ядерну безпеку, зміцнюючи одночасно трансатлантичне партнерство з союзниками по НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-