
Три події світу. Віртуальний Мюнхен, відокремлений Путін та інтрига навколо NordStream2
Мюнхенська конференція з питань безпеки вперше пройшла у віртуальному режимі, втім, отримавши від цього певні переваги
22 лютого 2021
Мюнхенська конференція з питань безпеки вперше пройшла у віртуальному режимі, втім, отримавши від цього певні переваги
20 лютого 2021
Учасники конференції констатували: Америка і Європа знову разом
19 лютого 2021
Спеціальний посланник президента США з питань клімату Джон Керрі назвав проблему поступового нагрівання планети та кліматичних змін одним із найскладніших викликів глобальній безпеці за всі часи.
ЄС і Америка мають два найбільших виклики, щодо яких мають працювати злагоджено: відносини з Росією і Китаєм.
Президент США Джо Байден анонсував виділення американським урядом $4 млрд на глобальну ініціативу COVAX, спрямовану на рівномірне забезпечення вакциною проти COVID-19 усіх країн світу.
Повернення світу до передпандемічного стану вимагає від міжнародної спільноти втілення глобального плану вакцинування.
Прем’єр Британії Борис Джонсон пообіцяв, що його країна передасть надлишкові дози вакцин проти коронавірусу біднішим державам.
Захист територіальної цілісності й суверенітету України є вкрай важливим елементом у відповіді США і Європи на загрози з боку Росії – з метою захисту західної моделі демократії і трансатлантичної єдності.
Учасниками «Спеціальної сесії» Мюнхенської безпекової конференції 19 лютого стануть президенти США Джо Байден і Франції Емманюель Макрон, глави уряді ФРН Ангела Меркель і Британії Борис Джонсон.
16 лютого 2021
Канцлер ФРН Ангела Меркель виступить на спеціальному заході Мюнхенської безпекової конференції (MSC), яка відбудеться 19 лютого у відеоформаті.
12 лютого 2021
Мюнхенська конференція з безпеки (MSC) в очікуванні можливості зустрітися з фізичною присутністю вирішила організувати «Спеціальну сесію» в он-лайн режимі, на яке запросила низку політиків.
19 лютого 2020
Світовий конґрес українців рішуче засудив план «Дванадцять кроків для більшої безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні» та закликав світову спільноту посилити антиросійські санкції.
18 лютого 2020
Як роспроп висвітлював Мюнхенську конференцію з безпеки і супутні події
МЗС Німеччини заявляє про непричетність до скандального документа "12 кроків до більшої безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", який був оприлюднений на сайті Мюнхенської безпекової конференції.
17 лютого 2020
Для того, щоб змусити Росію, як країну-агресора, швидше відновити міжнародний правопорядок, світове співтовариство повинне посилювати санкції, а не прагнути відновити співпрацю з нею.
16 лютого 2020
У Мюнхені (ФРН) завершилася 56-а Конференція з безпеки. Наступна пройде 19-21 лютого 2021 року.
Однією з проблем, якій на Мюнхенській безпековій конференції приділяється значна увага, є кліматичні зміни та пов'язані з ними ризики для людства.
Аналізом вмісту у Facebook і роботою над його безпечністю займаються близько 35 тисяч фахівців, заявив Марк Цукерберг.
Москва припинить тиснути на Київ, коли Україна прагнутиме стати частиною західного світу, вважає член комітету в закордонних справах Сенату США Роб Портман.
Країни Заходу зазнають дедалі потужнішого недружнього тиску з боку Російської Федерації, застерігає міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер.
15 лютого 2020
План "Дванадцять кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", оприлюднений 14 лютого, знову з'явився на сайті Мюнхенської безпекової конференції.
П’ятий Президент України Петро Порошенко під час Міжнародної безпекової конференції у Мюнхені зустрівся з міністром закордонних справ Словаччини Мирославом Лайчаком.
Розшифровка інформації з самописців збитого в січні над Іраном літака МАУ може бути проведена у Франції.
Регуляція шкідливого контенту, який охоплює близько двох десятків різних інформаційних загроз, є однією зі сфер, над якою працює Facebook для забезпечення безпечного інформаційного середовища.
У Китаї науковці та медики працюють вдень та вночі щоб подолати епідемію коронавірусу, що почалася в місті Ухань.
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров у своєму виступі на Мюнхенській безпековій конференції заявив про “проблему порушення міжнародного права” та закликав до проведення саміту глав держав-постійних членів РБ ООН, аби підготувати "рекомендації в інтересах оздоровлення усієї атмосфери міжнародного спілкування".
Президент Володимир Зеленський готується до зустрічі в "нормандському форматі", про яку домовилися у грудні в Парижі.
Автори скандальної заяви «Дванадцять кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні», що викликала різку критику, лише хотіли залучити РФ до дискусії та просунути питання мирного врегулювання на окупованих територіях України.
Ситуація в Україні, зокрема, навколо незаконної анексії Росією Кримського півострова, виходить за межі самої України та є викликом для міжнародної безпеки. Адже Росія перетворила Крим на військову фортецю, звідки погрожує стабільності Європи та інших регіонів світу.
Не зовсім коректно говорити "війна в Україні". Це – війна в Європі. І вона разом з анексією Криму вже триває стільки ж, як і Друга світова війна
Президент Володимир Зеленський закликав міжнародних партнерів України та представників бізнесу долучитися до реалізації інфраструктурних і соціальних проєктів у Донецькій та Луганській областях.
Президент України Володимир Зеленський отримав значний політичний мандат на виборах і має волю до здійснення реформ. Але водночас він має бути готовим до того, що в результаті проведення реформ його рейтинг знижуватиметься.
Війна на Донбасі та анексія Росією Криму, що триває уже шостій рік, не має перетворитися для світової спільноти на звичний стан.
Президент України Володимир Зеленський обговорив із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом виконання домовленостей “нормандської четвірки” та ситуацію на Донбасі.
Домовленість лідерів країн “нормандської четвірки” на саміті в Парижі у грудні щодо забезпечення цілодобового доступу СММ ОБСЄ до всю тимчасово непідконтрольну територію Донбасу досі не виконана.
Україна має стати сильною і незалежною країною, яку ЄС і НАТО захочуть бачити у своїх лавах, а постійні нагадування про це не наближають до бажаного результату.
Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко провів зустріч з Міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом на полях Мюнхенської конференції з питань безпеки.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що вже практично домовлено про два великі треки обміну, в рамках яких будуть повернуті на Батьківщину 200 українців.
Президент Володимир Зеленський запевнив, що українська сторона робитиме все, аби наступний саміт лідерів країн нормандського формату відбувся у квітні цього року.
Президент України Володимир Зеленський проводить зустріч з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом на полях Мюнхенської конференції з безпеки.
Президент Франції вкотре висловився за відновлення стратегічного діалогу з Росією, включаючи "нормандський формат", але підкреслив, що підтримує продовження санкцій.
Президент Володимир Зеленський каже, що раніше мріяв про “Оскар”, щоби стати відомим у США. Але після історії з імпічментом Дональда Трампа набув у Сполучених Штатах такої популярності, якої не бажав.
Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі ініціатива щодо дати його візиту до Штатів знаходиться у Президента США Дональда Трампа та запросив його до Києва.
Президент України Володимир Зеленський вважає, що діалог з російським лідером Володимиром Путіним необхідний, бо результатом цього є звільнення українців.
Понад 200 українців досі утримуються бойовиками на тимчасово окупованому Донбасі, ще понад 100 українців і кримських татар - в анексованому Криму та Росії.
Президент Володимир Зеленський хотів би провести місцеві вибори, у тому числі, й на тимчасово непідконтрольному Донбасі та в анексованому Криму вже у жовтні цього року. Проте без виконання безпекових і політичних умов це неможливо.
Українські військовослужбовці, які воюють на сході України проти російської агресії, демонструють Заходу, що суверенітет є цінністю, за яку потрібно постійно боротися.
США планують надати до $1 млрд доларів на інвестиції у приватний сектор, зокрема в енергетику, країн Центральної та Східної Європи в рамках “Ініціативи трьох морів” (Тримор’я).
Президент Володимир Зеленський запросив баварський бізнес інвестувати в Україну.
Президент Володимир Зеленський зустрівся із засновником соціальної мережі Facebook Марком Цукербергом.
Будь-які спроби послабити трансатлантичні зв’язки між Європою та Північною Америкою послаблюють здатність обох сторін успішно конкурувати на глобальній арені та можуть призвести до розділу в самій Європі.
Росія залишається серед головних викликів, що постають перед НАТО, тож НАТО вживає заходи у відповідь на спроби цієї країни поновити власні сфери впливу.
У сучасному світі відбувається глобальний перерозподіл полюсів сили, тож НАТО вимушене адаптуватися до цих змін, які несуть як нові виклики, так і нові можливості.
На полях 56-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Володимир Зеленський зустрівся з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою.
На полях Мюнхенської конференції відбудеться зустріч Міжнародної групи з координації допомоги жертвам катастрофи літака рейсу PS752, участь у якій візьме очільник МЗС Вадим Пристайко.
Сучасні міжнародні інституції не виконують свого завдання та потребують суттєвого реформування.
Американські експерти вважають, що план "12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", який 14 лютого з'явився на сайті Мюнхенської конференції, частково повторює пропозиції Москви.
Так звані "12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", які 14 лютого з'явилися на сайті Мюнхенської безпекової конференції, є планом капітуляції України.
14 лютого 2020
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг оголосив про заплановану зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській безпековій конференції.
Під час Мюнхенської конференції п'ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся з очільником Литви Гітанасом Науседою.