Єврокомісія ухвалила план дій для залізниць на випадок провалу Brexit

Єврокомісія ухвалила план дій для залізниць на випадок провалу Brexit

Укрінформ
Європейська комісія, засідання якої відбулося у вівторок у Страсбурзі, ухвалила запобіжні заходи з підтримання безпеки та надійності залізничних сполучень на випадок невдачі з ухваленням угоди про вихід Великої Британії з ЄС.

Відповідне повідомлення розміщено на сайті Європейської Комісії.

«Виходячи з того, що зростає ризик виходу Великої Британії з ЄС 30 березня цього року без відповідної угоди (сценарій “no-deal”), Європейська Комісія ухвалила сьогодні пропозиції, які мають на меті пом’якшити суттєвий ефект, який подібний сценарій міг би мати для залізничного транспорту та сполучення між ЄС і Великою Британією. Вони покликані забезпечити збереження дійсності безпекової сертифікації певних частин інфраструктури на обмежений період у три місяці, що дозволить відпрацювати довготермінове рішення у законодавстві ЄС», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Brexit: Мей просить у парламенту більше часу, щоб переконати ЄС піти на поступки

Як говориться в офіційній інформації, такі безпекові заходи стосуватимуться тунелю під Ла-Маншем (або під Англійським каналом) і передбачатимуть, що британські служби у встановлений тримісячний період підтримуватимуть стандарти з безпеки у тунелі, які є ідентичними з такими ж стандартами ЄС. На думку Єврокомісії, такі зобов’язання забезпечать захист пасажирів, безпеку громадян та дозволять уникнути переривання транскордонного залізничного сполучення після виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу.

Ці ж пропозиції зобов’язують країни-члени ЄС, їх підприємства та владні структури, продовжувати вживати всі необхідні заходи для дотримання правил ЄС у сфері видачі ліцензій на право управління потягами, у правилах доступу до ринку, а також у виданні сертифікатів з безпеки залізничної інфраструктури та пов’язаних із нею об’єктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-