Помпео на Радбезі ООН закликав світ підтримати опозицію у Венесуелі

Помпео на Радбезі ООН закликав світ підтримати опозицію у Венесуелі

Укрінформ
Держсекретар США Майк Помпео під час засідання Радбезу ООН закликав усі країни підтримати спраглих до демократії у Венесуелі противників уряду Ніколаса Мадуро.

Про це повідомляє DW.

"Сполучені Штати підтримали народ Венесуели. На цей момент багато які з країн світу вчинили так само, підтримавши легітимний уряд тимчасового президента Хуана Гуайдо... Сполучені Штати вами пишаються. Зараз настав час для усіх інших країн пристати на щось одне. Не можна відкладати", - заявив він на засіданні РБ ООН.

Читайте також: Уряд Венесуели відкинув вимоги Європи про нові вибори президента

Окрім того, Помпео висловив надію на те, що у Венесуелі оголосять про проведення нових виборів. "Ми сподіваємося, що вільні і чесні вибори будуть проведені якнайшвидше", - сказав Держсекретар США.

Помпео закликав усі країни підтримати спраглихь до демократії у Венесуелі противників уряду Ніколаса Мадуро.

"Прийшов час підтримати венесуельський народ і визнати новий законний демократичний уряд, очолюваний президентом Хуаном Гуайдо, - і покласти край цьому кошмару", - заявив він.

Читайте також: США будуть переконувати Росію і Китай стати на бік венесуельського народу

Помпео також відкинув вимогу президента Венесуели Ніколаса Мадуро щодо повернення з країни американських дипломатів та зазначив, що вони мають перебувати у безпеці. "Не випробовуйте Сполучені Штати в нашій рішучості захищати своїх людей", - сказав Помпео.

Він також назвав уряд Мадуро "незаконною мафіозною державою", додавши, що його "соціалістичний експеримент розвалив економіку" країни.

Читайте також: Британія і Бельгія приєдналися до ультиматуму, адресованого Мадуро

Нагадаємо: 26 січня деякі країни висунули ультиматум президенту Венесуели Ніколасу Мадуро з вимогою протягом восьми днів оголосити вибори в країні, інакше вони визнають в.о. президента Хуана Гуайдо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-