Радбез ООН

14 червня 2019

09 червня 2019

08 червня 2019

29 травня 2019

Україна та Грузія виступають за обмеження права вето у Радбезі ООН

Україна та Грузія надіслали співголовам міжурядових переговорів щодо реформування Ради безпеки ООН на нинішній сесії Генеральної асамблеї спільного листа, в якому закликали обмежити застосування права вето, якщо один із постійних членів є стороною конфлікту.

27 травня 2019

23 травня 2019

Єльченко в ООН: Обстріли Донецької фільтрувальної можуть викликати катастрофу, як на ЧАЕС

На Донбасі Росія масштабно порушує міжнародне гуманітарне право, що призводить до загибелі цивільного населення й створює безпрецедентні екологічні ризики цілому регіону, аж до радіаційного й хімічного забруднення.

Радбез ООН паралізований - Гутерреш

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш у четвер, 23 травня, заявив, що відносини між найпотужнішими державами світу ще ніколи не були такими розладнаними, як зараз.

22 травня 2019

Єльченко написав голові Радбезу ООН лист-роз'яснення щодо "мовного" закону

У середу, 22 травня, Постійний представник України Володимир Єльченко написав листа чинному президентові Ради Безпеки ООН Діану Тріаншаху Джані, у якому пояснив абсурдність спроб Росії обговорити на Радбезі український мовний закон.

21 травня 2019

Франція і Німеччина прокоментували "мовний" Радбез ООН, який так і не відбувся

Український “мовний закон” не несе загроз миру та безпеці, які є основними пріоритетами Ради Безпеки ООН, і намагаючись ініціювати засідання щодо нього, Росія хоче винести на обговорення Радбезу внутрішні справи іншої суверенної держави.

20 травня 2019

Єльченко розповів, для чого Росії засідання Радбезу ООН щодо "мовного закону"

Дата, яку Росія обрала для призначення засідання Ради Безпеки ООН щодо українського “мовного закону” не випадкова, і може бути пов’язана з датою інавгурації Президента України Володимира Зеленського з метою послати йому сигнал.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-