Радбез ООН

06 лютого 2023

02 лютого 2023


Китай і росія не дають Радбезу ООН вплинути на Північну Корею - постпред США

Попри наполегливі спроби США та багатьох інших членів Ради Безпеки ООН притягти до відповідальності Північну Корею за її підривну активність, Пекін і москва роблять усе, аби цього не допустити.

01 лютого 2023

26 січня 2023

22 січня 2023


Творець формули Аррії в Радбезі ООН: Правосуддя дістане путіна та його поплічників

Ініціатор неформальних зібрань Ради Безпеки ООН за формулою Аррії, дипломат Дієго Аррія переконаний, що правосуддя дістане путіна та лукашенка, як це було у випадку з воєнними злочинцями з колишньої Югославії.

21 січня 2023


Творець формули Аррії в Радбезі ООН засудив росію за її використання для виправдання агресії

Ініціатор зустрічей членів Ради Безпеки ООН за формулою Аррії дипломат з Венесуели Дієго Аррія засудив росію за використання цього формату для поширення брехні та виправдання агресії проти України.

18 січня 2023


Кислиця закликав Радбез ООН розглянути наслідки війни рф щодо прав людини в Україні

Постійний представник України при ООН закликав членів Ради Безпеки повернутися до практики обговорення питань прав людини в РБ й організувати «в найближчі місяці, якщо не тижні», повноцінне засідання Ради для розгляду наслідків російської воєнної агресії та ситуації з правами людини в Україні.

17 січня 2023

16 січня 2023

14 січня 2023

13 січня 2023

12 січня 2023


Україна ініціюватиме ухвалення резолюцій ООН щодо Формули миру та відповідальності рф - Джапарова

Україна цього року просуватиме, зокрема, дві резолюції Генеральної Асамблеї ООН – щодо реалізації Формули миру та притягнення росії до відповідальності за розв’язання війни проти України.

07 січня 2023


Подоляк вважає, що росію мали б виключити з Радбезу ООН після недопуску місії до Оленівки

росію не виключають зі складу Радбезу ООН навіть після того, як вона не пустила до колонії в Оленівці місію цієї організації з розслідування вибуху, внаслідок якого загинули понад 50 захисників України.

30 грудня 2022


Кулеба: Ми робимо набагато більше, ніж виганяємо росію з ООН, ми її делегітимізуємо

Ініційований Україною процес виключення росії з Ради Безпеки ООН і ООН в цілому вже зараз посіяв сумнів в усіх щодо легітимності її перебування в цих інституціях, а згодом приведе до сприйняття і реалізації цієї ідеї.

28 грудня 2022

26 грудня 2022

23 грудня 2022


Штати порушать у Радбезі ООН питання закупівлі росією зброї в Північній Кореї

Сполучені Штати мають намір обговорити в Раді Безпеки ООН закупівлю росією зброї в КНДР, що є порушенням резолюції РБ 1718, яка забороняє експорт з цієї країни матеріалів військового призначення.

16 грудня 2022


Білий дім: Якби існував шлях призупинення членства рф в Радбезі ООН, ми б ним скористалися

Сполучені Штати докладають всіх зусиль, аби ізолювати росію в міжнародних організаціях, і якби існував спосіб призупинення її членства в Радбезі ООН, то негайно б ним скористалися.

15 грудня 2022

10 грудня 2022


росія марнує час Радбезу ООН і поширює нові вигадки про Україну - представник США

Питання, по якому росія скликала засідання РБ ООН, про начебто незаконні потоки західних озброєнь з України, є черговою теорією змови, яку москва прагне поширити, аби відвернути увагу від власних порушень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-