Розвідка США бачить загрози з боку Китаю, Росії та КНДР

Розвідка США бачить загрози з боку Китаю, Росії та КНДР

Доповідь
Укрінформ
Американські спецслужби представили нову Національну стратегію розвідки США, вказавши на загрози для країни з боку Китаю, Росії та КНДР.

Про це повідомляє RadioFreeEurope/RadioLiberty з посиланням на звіт розвідки.

"Тривалі спроби Росії збільшити свій вплив і владу в різних регіонах світу, найімовірніше, триватимуть і можуть суперечити цілям й інтересами Сполучених Штатів в кількох регіонах", - йдеться в документі.

Доповідь, яка виходить кожні чотири роки, також попереджає про потенційні загрози, такі як наміри Північної Кореї створити ядерну зброю, зростаючі кіберможливості супротивників США та глобальна політична нестабільність.

Читайте також: У США бачать активні спроби РФ втрутитися у вибори в Україні

У документі також йдеться, що Москва і Пекін спробують скористатися ослабленням міжнародного порядку і кинути виклик США.

Раніше американська розвідка визначила Росію головною кіберзагрозою для США.

"Росія є повномасштабним актором у кіберпросторі, який створює головну загрозу уряду США, військовій, дипломатичній, комерційній, іншій критично важливій інфраструктурі...", - наголошується в заяві.

У цьому зв'язку зазначається, що розвідувальне співтовариство США звертатиме особливу увагу на зовнішні кіберзагрози для країни, визначатиме небезпеку, інформуватиме правоохоронні структури США та робитиме все належне для безпечного існування держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-