У США бачать активні спроби РФ втрутитися у вибори в Україні

У США бачать активні спроби РФ втрутитися у вибори в Україні

Укрінформ
Російський уряд активно намагається втрутитися у внутрішні справи в Україні, в тому числі в контексті президентських і парламентських виборів, запланованих на наступний рік.

Таку оцінку озвучив високопоставлений представник Державного департаменту США під час брифінгу для журналістів у вівторок, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми бачимо помітне зростання – вже на дуже високому рівні – російського втручання у внутрішні справи України", - зауважив офіційний представник Держдепу у відповідь на запитання, як оцінює адміністрація США намагання РФ втрутитися в майбутні вибори в Україні.

"Думаю, що росіяни – і я маю назвати конкретно російський уряд, бо вважаю, що ці рішення виходять від Путіна – сприймають Україну як дуже вразливу ціль та намагаються в різні способи підірвати довіру до демократичних інститутів", - зазначив американський посадовець.

Читайте також: Посол України в ЄС: Євросоюз усвідомлює небезпеку кіберзагроз з боку Росії

У цьому зв'язку він звернув увагу також на високий рівень кібер-активності росіян.

За його словами, Державний департамент США забезпечив велику практичну підтримку Україні, у тому числі у сфері посилення кібер-захисту. "Отже, ми закатали рукави й щоденно працюємо з ними (з українською стороною – ред.), щоб зробити Україну та її установи більш стійкими до цих нападів", - підкреслив представник Держдепартаменту США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-