КНДР

27 вересня 2023

25 вересня 2023

24 вересня 2023

23 вересня 2023


Південна Корея, США і Японія заявили про жорстку відповідь на продаж зброї між Росією і КНДР

Міністри закордонних справ Південної Кореї, Сполучених Штатів і Японії глибоко стурбовані військовою співпрацею між Росією і КНДР та заявили про готовність вжити жорстких заходів проти їхньої угоди про зброю.

22 вересня 2023


Лідер КНДР наказав поглиблювати відносини з Росією

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин після повернення з поїздки до російського Далекого Сходу провів засідання політбюро ЦК Трудової партії, найвищого органу керівництва КНДР, і наказав «поглиблювати відносини з Росією».


Байден застеріг Росію від отримання зброї з Ірану та Північної Кореї

Президент США Джо Байден застеріг Росію від отримання з Ірану та Північної Кореї зброї для використання у війні проти України, наголосивши, що це стане порушенням численних резолюцій Ради Безпеки ООН.

21 вересня 2023


У США пропонують посилити санкції проти КНДР за підтримку війни Росії в Україні

До Конгресу Сполучених Штатів внесли законопроєкт, яким пропонується розширити американські санкції проти Північної Кореї за надання нею військової допомоги Росії для війни проти України.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Штати не довіряють заявам Росії та КНДР про «відсутність» угоди щодо зброї

США ставляться з недовірою до заяв РФ і Північної Кореї про відсутність угод щодо постачань зброї, та попереджають, що вважатимуть кроки в цьому напрямі порушенням резолюції РБ ООН - тож діятимуть відповідно.

18 вересня 2023

17 вересня 2023

16 вересня 2023

15 вересня 2023


Надання Росії боєприпасів перетворює КНДР на співучасника убивств українців - Пентагон

Будь-яке потенційне надання Північною Кореєю боєприпасів для Росії, яких прагнуть отримати в Кремлі, продовжує неспровоковану війну РФ проти України та перетворює КНДР на співучасника вбивства українських громадян.

14 вересня 2023


Клімкін про зустріч Путіна та Кіма: Це геополітичний знак, що ізоляція РФ працює навіть в Азії

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що зустріч російського і північнокорейського диктаторів Володимира Путіна і Кім Чен Ина, попри ризики постачання зброї Росії, є гарним геополітичним знаком, що ізоляція РФ працює навіть в Азії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-