Канадський телеканал викрив російську пропаганду

Канадський телеканал викрив російську пропаганду

Укрінформ
Канадський суспільний мовник CBC News у вечірньому прайм-таймі показав сюжет про направлену проти Канади роботу російської пропагандистської машини.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, сюжет став частиною провідної щоденної аналітичної програми “The National”.

Власний кореспондент CBC News у Москві Кріс Браун на прикладі брехливої пропаганди телеканалу “Россия 1” показав, як напередодні виборів в Україні Кремль намагається ускладнити відносини між Україною та її міжнародними партнерами.

“Дмитро Кісільов займає особливе місце серед російських пропагандистів. Він - єдиний російський журналіст, проти якого діють канадські санкції, накладені за поширення того, що уряд вважає кремлівською брехнею”, - стверджується у сюжеті.

Впливовий депутат парламенту Канади українського походження Борис Вжесневський, проти якого разом із Христею Фріланд Кремль направив особливі зусилля із дискредитації, у коментарі журналістам CBC News пояснив, що контроль над Україною має дуже важливе значення для Володимира Путіна. “Без України Росія припинить бути імперією”, - наголосив Вжесневський.

Натомість, Кріс Браун відзначає, що антиканадська пропаганда у Росії особливо посилилася після нападу на українські судна в Керченській протоці наприкінці минулого року. “Із наближенням виборів в Україні пропагандистська машина Кремля, можливо, переміщає свою увагу на найближчих союзників України”, - наголосив Браун.

Нагадаємо, Росія й раніше намагалася дискредитувати чинне керівництво Канади, яке рішуче підтримує Україну. Так, позаминулого року в канадській пресі з’явилася інформація про нібито співпрацю діда міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд із нацистами під час Другої світової війни. За словами самої Фріланд, ці публікації були неправдивими і мали російський слід.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-