Мінфін США хоче зняти санкції проти

Мінфін США хоче зняти санкції проти "Русалу", En+ та "ЄвроСібЕнерго"

Укрінформ
Міністерство фінансів США повідомило Конгрес, що має намір зняти санкції з трьох російських компаній "Русал", En+ та "ЄвроСібЕнерго", які номінально здійснили ряд заходів щодо виходу з-під контролю з боку російського олігарха Олега Дерипаски.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Мінфіну, оприлюдненого в середу, передає Укрінформ.

"Офіс управління іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні повідомив Конгресу про свій намір припинити дію санкцій, введених проти компаній En+, "Русал" та "ЄвроСібЕнерго" впродовж 30-ти днів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: США ввели нові санкції проти Росії

При цьому зазначається, що це робиться через "суттєві зміни в структурі та корпоративному управлінні" цих компаній, які раніше належали значною мірою чи були підконтрольні російському олігарху Олегу Дерпасці.

"Міністерство запровадило санкції проти цих компаній через те, що вони перебували у володінні або контролювалися російським олігархом Олегом Дерипаскою, який сам є у списку санкцій, а не через діяльність цих структур. Компанії взяли на себе зобов'язання істотно зменшити долю володіння Дерипаски та припинити контроль з його боку", - уточнив з цього приводу міністр фінансів США Стівен Мнучин.

Читайте також: Порошенко і Волкер обговорили загрози від дій РФ

При цьому повідомляється, що російський олігарх продовжує володіти частиною акцій цих копаній, однак не контрольним пакетом в жодному з випадків. Сам же Дерипаска "продовжить перебувати під санкціями, а його майно й надалі буде заблокованим".

Нагадаємо: OFAC запровадив санкції проти трьох російських компаній 6 квітня 2018 року, коли були оголошені чергові обмеження з боку американського уряду у зв'язку з виконанням Акту протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій (CAATSA).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-