Дерипаска

27 листопада 2019

18 жовтня 2019

02 травня 2019

16 березня 2019

30 січня 2019

У Конгресі США вимагають від мінфіну обґрунтувати послаблення санкцій проти Росії

Глави одразу трьох комітетів, очолюваних демократами в Палаті представників США, звернулися з вимогою до міністра фінансів надати документацію на обґрунтування рішення зняти санкції з трьох російських компаній, пов'язаних з Олегом Дерипаскою.

28 січня 2019

18 січня 2019

Нижня палата Конгресу США не підтримала послаблення санкцій проти компаній Дерипаски

Нижня палата Конгресу США переважною більшістю голосів ухвалила резолюцію, яка не підтримує ініціативу кабінету Трампа щодо послаблення санкцій проти трьох російських компаній, пов'язаних з Олегом Дерипаскою.

17 січня 2019

Депортованих з Таїланду Рибку і Леслі затримали у Москві - ЗМІ

У російському аеропорту Шереметьєво затримали «модель» Анастасію Вашукевич (Настя Рибка) і «тренера з особистісного розвитку» Олександра Кирилова (Алекс Леслі), які були депортовані до Росії з Таїланду разом із кількома супутниками.

Мінфін США продовжив пільговий період "без санкцій" для компаній Дерипаски

Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США затвердив нові ліцензії, які продовжують термін призупинення санкцій для трьох російських компаній, пов'язаних з Олегом Дерипаскою.

16 січня 2019

13 січня 2019

Сенат США може заборонити послаблення санкцій проти компаній Дерипаски

Лідер демократів у Сенаті США Чак Шумер ініціює голосування щодо заборони для адміністрації Трампа виводити з-під американських санкцій компанії "Русал", EN+ та "ЄвроСібЕнерго", про що раніше заявив Мінфін США.

09 січня 2019

У Конгресі США вимагають відкласти зняття санкцій з Дерипаски

Семеро керівників комітетів Палати представників США від Демократичної партії вимагають від міністра фінансів США Стівена Мнучіна відкласти зняття санкцій з компаній російського олігарха Олега Дерипаски.

20 грудня 2018

Мінфін США хоче зняти санкції проти "Русалу", En+ та "ЄвроСібЕнерго"

Міністерство фінансів США повідомило Конгрес, що має намір зняти санкції з трьох російських компаній "Русал", En+ та "ЄвроСібЕнерго", які номінально здійснили ряд заходів щодо виходу з-під контролю з боку російського олігарха Олега Дерипаски.

05 листопада 2018

Дерипаска найняв британського лорда і послів, щоб лобіювати зняття санкцій — NYT

Російський олігарх Олег Дерипаска домагається зняття санкцій США з підконтрольних йому компаній En +, "Русал" і себе особисто за допомогою британського лорда, наближеного до екс-прем’єр-міністра Британії Девіда Кемерона, та інших лобістів.

19 жовтня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-