Дерипаска

16 серпня 2023

21 червня 2023


В урядовій коаліції Австрії взяли під сумнів продаж «дочки» російського Сбербанку

Продаж Сбербанком дочірнього банку в Австрії підприємцю, який може бути пов’язаним з російським олігархом Дерипаскою, викликав критику з боку партії «Зелені», що належить до урядової коаліції.

20 червня 2023


Австрійський будівельний концерн Strabag позбавив Дерипаску блокуючого пакету акцій

Акціонери найбільшої австрійської будівельної компанії Strabag Group під час загальних зборів ухвалили рішення зменшити долю контрольованої російським олігархом Олегом Дерипаскою MKAO Rasperia у концерні до рівня нижче 25%.

25 березня 2023


російський олігарх Дерипаска оформив активи на австрійського бізнесмена для уникнення санкцій

Національне агентство з питань запобігання корупції очікує внесення громадянина Австрії Зігфріда Вольфа, на якого російський олігарх Олег Дерипаска оформив активи, до санкційних списків України.

11 березня 2023


Schaeffler продає бізнес у рф австрійському бізнесмену, пов’язаному з дерипаскою - ЗМІ

Німецький постачальник автомобільної та промислової продукції Schaeffler продає свій бізнес в росії австрійському бізнесмену Зігфріду Вольфу, який є давнім діловим партнером підсанкційного російського олігарха олега дерипаски.

16 лютого 2023

23 січня 2023


У США заарештували агента ФБР, який співпрацював з російським олігархом Дерипаскою

У США прокуратура Південного округу Нью-Йорка висунула звинувачення колишньому спеціальному агентові нью-йоркського відділу контррозвідки ФБР Чарльзу Макгонігалу за сприяння російському олігархові Олегу Дерипасці в порушенні санкцій проти нього та росії.

10 січня 2023


Мін'юст подав позов до ВАКС щодо стягнення активів російського олігарха Олега Дерипаски

Міністерство юстиції подало позов до ВАКС про застосування санкції про стягнення активів у дохід держави до Олега Дерипаски, який через групи пов'язаних компаній володіє значними активами у цілій низці українських підприємств.

12 жовтня 2022

30 вересня 2022

20 червня 2022


Фонд Навального закликає Австрію заморозити «готель Дерипаски» в Лех-ам-Арльберзі

Фонд ув'язненого російського опозиціонера Олексія Навального закликав Австрію в рамках санкцій ЄС щодо росії "заморозити" люксовий готель "Ауреліо" в Лех-ам-Арльберзі, власником якого приховано є російський олігарх Олег Дерипаска.

29 квітня 2022

26 квітня 2022

06 березня 2022

04 березня 2022

28 лютого 2022


Дерипаска: В Росії реальна економічна криза, чиїм коштом бенкет?

Великий російський бізнесмен, якого називають олігархом, Олег Дерипаска вважає, що в Росії настала реальна економічна криза, яку не порівняти з 2014 роком, і він хоче знати, «чиїм коштом реально буде цей банкет».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-