Після виходу з ЄС країна стане біднішою - уряд Британії

Після виходу з ЄС країна стане біднішою - уряд Британії

Укрінформ
Після виходу з Європейського Союзу Велика Британія буде біднішою, ніж якби вона залишилася у складі блоку.

Про це свідчать результати аналізу британського уряду, повідомляє АР.

"Після виходу з Європейського Союзу країна буде біднішою, ніж якби вона залишилася, незалежно від того, яку торговельну угоду вона отримає з блоком", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Єврокомісія - проти проведення референдуму ЄС щодо Brexit

До аналізу уряду входить цілий ряд варіантів розвитку подій, від виходу з ЄС без угоди і до продовження перебування Британії в єдиному ринку ЄС.

За оцінками дослідження, через 15 років після Brexit, ВВП буде на 0,6 відсотка нижчим, ніж могло б бути, якщо країна залишалася б в ЄС. Якщо Британія вийде з блоку без угоди, і виникнуть перешкоди для торгівлі, економіка країни впаде на 9,3%.

Читайте також: Brexit-угода може завадити торгівлі між Британією та США — Трамп

Велика Британія повинна вийти з ЄС 29 березня 2019 року, через два роки після того, як Лондон подав заяву про вихід із співтовариства відповідно до результатів референдуму у червні 2016 року, на якому схвалили Brexit.

Доля Brexit досі остаточно не вирішена, проект угоди прем'єр-міністра Терези Мей щодо Brexit має дістати схвалення у британському парламенті 11 грудня.

Мей заявила, що якщо її угода не буде проголосована, Велика Британія може залишити ЄС без угоди, або Brexit може не відбутися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-