В уряді Італії відкинули наміри виходу з Єврозони

В уряді Італії відкинули наміри виходу з Єврозони

Укрінформ
В уряді Італії відкидають наміри вийти з Єврозони, але водночас не збираються змінювати проект бюджету на 2019 рік попри критику Єврокомісії.

Про це повідомляє Reuters.

«Віце-прем'єр-міністр Італії Луїджі Ді Майо в четвер підтвердив, що його країна не має наміру вийти з зони обігу єдиної валюти, але це не змінює його позицію щодо бюджету на 2019 рік, незважаючи на вето Європейської комісії», - йдеться у повідомленні.

Ді Майо, який є лідером правлячої коаліції, також заявив в інтерв'ю радіо 24, що уряд спостерігає за банківською системою, яка перебуває під впливом збільшення прибутковості державних облігацій.

"Ринки не цікавить те, що Італія не дотримується бюджетних правил ЄС. Інвестори стурбовані неправдивими історіями, згідно з якими Італія хоче залишити Єврозону та Європейський Союз. Це не так", - сказав Ді Майо.

Читайте також: Прем’єр Італії закликає скасувати санкції Євросоюзу щодо Росії

Як повідомлялось, Європейська комісія у вівторок відкинула запропонований Італією проект бюджету на 2019 рік через те, що він порушує правила ЄС, та хоче від Рима новий його варіант впродовж 3 тижнів.

Як відомо, проект державного бюджету на наступний рік передбачає збільшення уже й так серйозного боргового навантаження і порушує низку правил ЄС. Офіційний Рим визнав порушення європейських економічних норм, але наполягає на втіленні саме такого бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-