Брюссель заявляє про неприйнятність основних положень плану щодо Brexit

Брюссель заявляє про неприйнятність основних положень плану щодо Brexit

Укрінформ
Головний парламентер ЄС з питань Brexit Мішель Барньє назвав неприйнятними основні положення плану Великої Британії щодо умов виходу країни з блоку.

Про це повідомляє AFP із посиланням на опубліковану Палатою громад стенограму виступу чиновника перед парламентським комітетом з питань Brexit.

"Головний парламентер ЄС Мішель Барньє попередив, що два основні положення торгового плану Великої Британії після Brexit неприйнятні", - говориться у повідомленні.

Барньє підкреслив, що в цілому у британського урядового плану, погодженого 6 липня, є безліч позитивних моментів, проте ЄС не погодиться з пропозиціями Лондона за митними угодами і загальним зведенням правил для промислових товарів.

Читайте також: Другого референдуму щодо Brexit не буде - Мей

За словами парламентера ЄС, вихід Британії з блоку було погоджено на 80%, але угода ризикує зірватися через нездатність домовитися про статус кордону між Ірландією і британською Північною Ірландією.

Вихід Британії з ЄС має відбутися у березні наступного року. До цього уряд Сполученого Королівства сподівається домовитися про майбутні відносини країни з блоком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-