Сенат США у вересні розгляне нові антиросійські санкції - Bloomberg

Сенат США у вересні розгляне нові антиросійські санкції - Bloomberg

Укрінформ
Сенат Сполучених Штатів у вересні 2018 року може розглянути введення санкцій, метою яких є стримування Російської Федерації від втручання у вибори США.

Про це повідомляє Bloomberg.

Відповідний законопроект наразі доопрацьовується, аби мінімізувати небажані наслідки для світової економіки у зв'язку з автоматичним запровадженням санкцій, котрі стосуються боргу та енергетики Росії.

"Ми хочемо бути впевненими, що шкоду обмежено економікою Росії і вплив на інших стримується", - сказав сенатор Кріс Ван Голлен.

Читайте також: Початок нової війни: США готові воювати з Росією у кіберпросторі

Відомо, що документ вніс на розгляд Сенату в січні цього року сенатор-демократ Ван Голлен та сенатор-республіканець Марко Рубіо. Законопроект передбачає запровадження санкцій проти РФ у тому випадку, якщо директором Національної розвідки США Деном Коутсом буде підтверджено втручання Росії у проміжні вибори в США, заплановані на листопад 2018 року.

Серед санкцій, передбачених документом, є обмеження на операції з новими випусками державних облігацій РФ та блокування операцій з акціями російських компаній, що працюють в сфері енергетики, включно з такими компаніями, як "Газпром" і "Роснєфть". Також передбачається запровадження обмежень проти банків, металургійного комплексу та російських посадовців.

Читайте також: У Трампа пропонують відповідати кібератаками на спроби втрутитися у вибори

Лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнел заявив, що Сенат планує розглянути цей законопроект. Зокрема Сенат вже вказав комітетам з міжнародних відносин і з банківської справи провести відповідні слухання даного документа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-