Чехія розробила стратегію кіберзахисту

Чехія розробила стратегію кіберзахисту

Укрінформ
У Чехії розробили стратегію кібербезпеки на період до 2022 року.

Про це в середу повідомило Міністерство оборони країни.

«Національний центр кібероперацій (NCKO) розробив стратегію кіберзахисту Чеської Республіки на період 2018-2022, який встановлює політичні умови для національної оборони в кіберпросторі», - йдеться в повідомленні.

Стратегія кібернетичної оборони Чехії відповідає на ключові проблеми в цій області, які включають, в першу чергу, «нові тенденції роботи впливу», збільшення ризику з боку недержавних суб'єктів, кібертероризм, все більша кількість пристроїв, що працюють у мережі Інтернет, низький рівень комп'ютерної грамотності, відсутність обізнаності користувачів про принципи безпеки в кіберпросторі і зростаючу залежність підрозділів державної оборони від інформаційно-комунікаційних технологій.

Читайте також: В Австралії хочуть надати поліції ширший доступ до зашифрованих повідомлень

Розроблений документ відповідає Плану дій з національної стратегії кібербезпеки на період 2015-2020 років, затвердженому урядом Чеської Республіки 25 травня 2015 року. У цьому документі уряд доручив Військовій розвідці створити центр, здатний виконувати широкий спектр операцій в кіберпросторі як на підтримку зовнішніх операцій НАТО, так і в ЄС, а також у разі гібридного конфлікту для захисту Чеської Республіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-