США послаблять санкції країнам, які відмовляться від російської зброї - ЗМІ

США послаблять санкції країнам, які відмовляться від російської зброї - ЗМІ

797
Укрінформ
Палата представників Конгресу США затвердила положення про можливість послаблення санкцій проти країн, які відмовлятимуться від поставок зброї з РФ та переходитимуть на зброю зі США.

Про це повідомило американське центральне видання The Hill.

"Остаточний варіант законопроекту про оборону на наступний рік визначить критерії щодо скасування санкцій проти країн, які купували російську зброю, але тепер хочуть перейти на зброю зі США", - пише видання.

Йдеться про ті обмеження, які вводились Актом протидії противникам Америки шляхом застосування санкції (CAATSA), прийнятим рік тому.

Читайте також: Постпред США в ООН: РФ ніколи не будуть нашими друзями. Це факт

Ініціатива про послаблення санкцій на початку була включене в законопроект щодо фінансування національної оборони (NDAA) на наступний рік за пропозицією міністра оборони Джеймса Меттіса. Однак після саміту президентів США і Росії в Гельсінкі 16 липня ця ініціатива почала піддаватися процедурам перегляду. Зрештою, її затвердила нижня палата американського Конгресу.

При цьому повідомляється, що на рівні профільних комітетів і в Палаті представників, і в Сенаті була погоджена можливість зменшити санкції проти країн, які відмовлятимуться від російської зброї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-