У Канаді прорвало нафтопровід: вилились тисячі літрів продукції

У Канаді прорвало нафтопровід: вилились тисячі літрів продукції

Укрінформ
Більше 100 тисяч літрів нафтопродукції та відпрацьованої води витекли із трубопроводу поблизу містечку Дженер у канадській провінції Альберта.

Про це повідомили у компанії Cor4 Oil Corp, яка володіє нафтопроводом.

"Речовина витекла за межі зони трубопроводу, частина її потрапила у болотисту місцевість поруч. Чинна оцінка обсягу пролитої речовини становить 100-200 тис. літрів, що на 50 тис. літрів менше, ніж попередні оцінки”, - йдеться у прес-релізі компанії.

Під час розливу ніхто із працівників або місцевих мешканців не постраждав, однак велика кількість рідини потрапила на територію приватної ферми, яка в цей сезон не використовувалася. “Вплив на навколишнє середовище наразі оцінюється спеціалістами, але видається мінімальним. Наші працівники фізично обмежили розлиту рідину від подальшого забруднення й вже прибрали велику її кількість”, - наголосили у Cor4 Oil Corp.

Читайте також: Укргазвидобування розвиватиме нафтогазовий сектор Чернігівщини

Причина інциденту поки залишається невідомою, триває розслідування. “Головними завданнями компанії нині є: убезпечення усіх, залучених до ліквідації наслідків розливу, а також тісна співпраця із усім державними службами та зменшення впливу на навколишнє середовище”, - запевняється у прес-релізі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-