Гербст пояснив, чому Путіна мало хто привітав з

Гербст пояснив, чому Путіна мало хто привітав з "перемогою"

Укрінформ
Ігнорування західними лідерами перемоги Путіна на президентських виборах було обумовлено тим, що самі вибори були "несправжніми", не відповідали демстандартам.

Таку думку висловив в ексклюзивному коментарі Укрінформу в американській столиці  колишній посол США в Україні Джон Гербст.

"Деякі лідери привітали (Путіна – ред.), але їх не так уже й багато. Причина, чому інші не зателефонували, полягає в тому, що ці вибори не були справжніми", - зауважив колишній високопоставлений дипломат, який зараз очолює Євразійський центр ім. Діну Патрічіу аналітичного центру Атлантична рада.

Читайте також: Від часу анексії Криму Росія перебуває у "режимі виживання" - французький політолог

Він уточнив, що зазвичай в дипломатичній практиці телефонні дзвінки з привітаннями здійснюються впродовж 24 годин після проведення виборів.

Гербст також звернув увагу на хитке економічне становище в Росії, яке має президент Путін на початку свого нового терміну. За його словами, в РФ не відбулося економічних реформ, й більше того, їх не очікується.

"Російська економіка має дуже низькі показники зростання, і зараз ми спостерігаємо період стагнації, застою. Це може тривати впродовж певного часу", - зауважив колишній посол.

Він висловив впевненість, що економічна стагнація в Росії продовжиться, допоки не буде змінене нинішнє керівництво держави.

"Але це може тривати й більше десяти років", - наголосив він.

Читайте також: Вибори в РФ: Трамп не привітав Путіна й не планує телефонної розмови з ним

Відповідаючи на запитання, чого можна очікувати від Росії в питаннях українського врегулювання після виборів, експерт зауважив, що останнім часом у Москві стала простежуватися позиція йти на компроміси.

"Ми побачили цікаві публікації по цій темі з боку російських експертних установ протягом останніх двох з половиною місяців. Чи призведе це до зміни в політиці - вже окреме питання", - зауважив Гербст.

Читайте також: Кремль готує сепаратистський сценарій для Боснії і Герцеговини - Newsweek

Водночас, за його словами, в Москві посилюється розуміння, що агресія на Донбасі – справа безуспішна, і щось потрібно змінювати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-