КремлеЗМІ приписали міністру оборони Литви

КремлеЗМІ приписали міністру оборони Литви "визнання" Криму російським

990
Укрінформ
Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс засудив чергову інформаційну атаку проросійських ЗМІ, які поширили фейк про те, що нібито на міжнародному бізнес-форумі у Вільнюсі він заявив про визнання Криму російським.

Про це повідомляється на сайті військового відомства Литви.

"Це ще одна спроба поширити брехню, намір посварити партнерів, знизити довіру громадськості до підтримки Литвою України, дискредитувати Литву на міжнародній арені", - сказав Каробліс.

Він наголосив, що "безпека і стабільність України, здатність реагувати на загрози серйозно впливає на ситуацію безпеки в регіоні, і тому співробітництво з Україною протягом тривалого часу є одним із найважливіших литовських пріоритетів зовнішньої політики і політики безпеки". "Литва підтримує незалежність і територіальну цілісність України, підтримує і продовжує підтримувати прагнення України до європейської та євроатлантичної інтеграції", - заявляє міністр оборони.

Ця фейкова новина поширювалася у вихідні дні в Інтернеті російською і українською мовами. Пізніше була виготовлена фальшивка й англійською мовою. Особливо цинічно цей фейк виглядає ще й тому, що на американсько-литовському економічному форумі, згаданому в дезінформації, міністр оборони Литви навіть не був присутнім, наголосили у відомстві.

Читайте також: Чийгоз і Умеров зустрілися з президентом Литви

У Литві нагадують, що вони підтримують Україну в усіх можливих і законних формах, включаючи військову підтримку. Литва передала елементи озброєння та боєприпасів. Українці, які отримали поранення в рамках антитерористичної операції, проходять лікування і реабілітацію в цивільних медичних закладах і Військово-реабілітаційному центрі в Друскінінкаї в Литві. Збройні сили Литви також прямо співпрацюють зі Збройними силами України в галузі військової підготовки. Українських солдатів запрошують вчитися у військові навчальні заклади Литви; Литва фінансує навчання українських офіцерів у Балтійському оборонному коледжі. Крім того, Литва, Польща та Україна створили тристоронню бригаду LITPOLUKRBRIG, йдеться у повідомленні.

Фото: Delfi

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-