Кремль

31 січня 2023


Розпад росії неминучий, і світ має до цього готуватися – литовський дослідник

Незалежно від розвитку ситуації навколо війни росії проти України на російську федерацію чекає розпад та утворення нових держав, а тому демократичний світ має вже зараз готуватися до цього.

28 січня 2023

21 січня 2023


кремль готує росіян до затяжної війни та майбутніх численних жертв – ISW

кремль посилює інформаційні операції в середині росії для представлення неспровокованого вторгнення в Україну як вимушеного кроку та підготовки населення росії до тривалої війни і майбутніх численних жертв серед росіян.

15 січня 2023


росія робить абсурдні заяви про загрозу з України, щоб відхилити мирні пропозиції Києва - ISW

кремль продовжує неправдиво стверджувати, що Україна представляє екзистенційну загрозу для росії, щоб відхилити українські пропозиції про мирний саміт та зберегти вихідні максималістські цілі путіна.

13 січня 2023

12 січня 2023


кремль хоче вбити клин у міжнародну підтримку України – в МЗС відреагували на заяву пєскова

Міністерство закордонних справ України спростувало заяву речника президента рф володимира путіна дмитра пєскова про те, що на Заході нібито зростає роздратування корупцією в Україні після неефективного використання допомоги.

11 січня 2023

09 січня 2023

05 січня 2023


У ЦПД викрили три ворожі інформкампанії проти Олени Зеленської та України

Центр протидії дезінформації при РНБО встановили три взаємопов’язані ворожі інформаційні операції, які були направлені проти дружини Президента Олени Зеленської та України загалом, здебільшого задля припинення міжнародної допомоги.

24 грудня 2022


кремль звужує початкові цілі війни, щоб усунути критику бойових невдач росії в Україні - ISW

кремль продовжує докладати значних зусиль для нівелювання критики військових невдач росії в Україні, риторично звужуючи визначення початкових «цілей» розв’язаної проти України повномасштабної війни, не змінюючи їх формально.

18 грудня 2022


кремль намагається захистити вище командування зс росії від критики - ISW

кремль намагається зобразити президента володимира путіна компетентним керівником військового часу та реабілітувати імідж міністерства оборони росії, для чого оприлюднив інформацію про зустріч путіна з об’єднаним штабом зс рф 16 грудня.

16 грудня 2022

15 грудня 2022

14 грудня 2022


кремль готує звільнення відповідальних за зовнішню політику – The Insider

В адміністрації президента рф планується серйозна ротація кадрів - пости залишить низка високопосадовців, які відповідають за зовнішню політику. Вважається, що за нинішніх умов їхня робота є неефективною.

11 грудня 2022

08 грудня 2022

04 грудня 2022


кремль наказав святкувати Новий рік скромно і з вшануванням «героїзму» загарбників – ЗМІ

кремль надіслав регіональній владі, держкомпаніям і російським установам культури вказівки зі святкування Нового року, в яких порадив «проявити стриманість у витратах» і зробити акцент на «вшануванні героїзму захисників вітчизни», які ведуть загарбницьку війну в Україні.


росія хоче переговорів, щоб зменшити тиск на кремль і підготувати новий наступ - ISW

росія прагне переговорів, щоб отримати оперативну паузу в бойових діях для послаблення зростаючого політичного тиску на кремль і підготовки своїх військ до нових наступальних операцій проти України.

18 листопада 2022

15 листопада 2022

13 листопада 2022

09 листопада 2022

08 листопада 2022

07 листопада 2022


Заяви пригожина про втручання у вибори в США виходять із кремля – Держдеп

Зухвалі коментарі путінського «кухара» пригожина про втручання у вибори в США є нахабним зізнанням та проявом безкарності не лише наближеної до кремля особи, але й вищого керівництва рф, без згоди якого пригожин не робив би таких заяв.

27 жовтня 2022

26 жовтня 2022


США ввели санкції проти десятків осіб і організацій в Молдові через зв’язки з кремлем

Міністерство фінансів США оголосило про введення санкцій проти дев’яти осіб та 12 організацій у Молдові, які вважаються учасниками «постійних кампаній зловмисного впливу кремля», а також причетними до «системної корупції» в республіці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-