Газопровід «Унгени-Кишинів» побудує румунська компанія

Газопровід «Унгени-Кишинів» побудує румунська компанія

972
Укрінформ
Найбільша в Румунії газорозподільна компанія «Трансгаз» займеться будівництвом магістрального газопроводу «Унгени-Кишинів», який остаточно з'єднає транспортні системи Молдови і Румунії.

Про це заявив прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп під час зустрічі зі своєю румунською колегою Віорикою Денчиле, яка прибула з одноденним робочим візитом у Кишинів, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Серед компаній з іноземним капіталом в Молдові найбільше румунських. Ми вітаємо використання інвестиційного потенціалу нашої країни, зокрема, прихід на молдавський ринок газорозподільної компанії «Трансгаз», яка займеться будівництвом газопроводу Унгени-Кишинів»», - зазначив молдавський прем'єр.

Читайте також: Бухарест хоче до кінця року об'єднати ГТС Румунії та Молдови

Глава румунського уряду, у свою чергу, наголосила, що газопровід є пріоритетним проектом не тільки для Румунії і Молдови, а й для всього регіону.

Магістральний газопровід «Унгени-Кишинів» довжиною трохи більше 100 км стане продовженням побудованого раніше газопроводу «Ясси-Унгени». Потужність нового газопроводу досягне 1,5 мільярда кубічних метрів газу на рік, що перевищує потреби Молдови в природному газі.

Читайте також: Магістральний газопровід "Унгени-Кишинів" коштуватиме Молдові €92 мільйони

Попередня вартість проекту – 100 мільйонів євро. Очікується, що газопровід «Унгени-Кишинів» буде зданий в експлуатацію до кінця 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-