Санкції проти Росії виявилися "бляклими" - глава МЗС Австрії

Санкції проти Росії виявилися "бляклими" - глава МЗС Австрії

3923
Ukrinform
Міністр закордонних справ Австрійської Республіки Карін Кнайссль вважає, що санкції проти Росії не мали достатнього ефекту.

Про це вона заявила в інтерв'ю виданню Kurier.

"Санкції виявилися бляклими", - сказала Кнайссль, відповідаючи на запитання, чи стала санкційна політика ЄС вірною.

Глава МЗС зголосилася "прочитати міні-доповідь на тему міжнародного права", аби продемонструвати, що єдиними санкціями, які досягли мети, стали спортивні санкції проти ПАР.

Введені ж 31 липня 2014 року санкції проти РФ, спрямовані в першу чергу проти газової і нафтової промисловості в глибоководному буровому районі Арктики, за її спостереженням, "не принесли плодів", оскільки восени 2014 року ціна на нафту впала більш ніж на 70%.

"Мета послабити російську нафтову промисловість, задумана передусім США, не була досягнута", - заявила Кнайссль, яка займалася раніше енергетичними проблемами.

На запитання, як Австрія голосуватиме з питання продовження санкцій, дипломат ухильно заявила, що країна діє "в унісон з європейськими партнерами".

Сама міністр 21 січня буде в Брюсселі, де проведе різні двосторонні переговори, під час яких має намір з'ясувати настрої інших країн, оскільки вважає важливим спочатку "промацати атмосферу".

Читайте також: Експерт пояснив, що “миротворець” Путін може зробити з ОРДЛО перед виборами

До посередницької ролі між Брюсселем і Москвою Австрія, за словами міністра закордонних справ, не прагне, і нав'язувати її не збирається. Водночас Кнайссль вже планує візит до російського колеги Лаврова, від якого отримала запрошення в Москву.

Перший зарубіжний візит, який розпочався у вівторок, Кнайссль здійснює в Словаччину. За традицією він повинен бути здійснений в сусідню державу.

Фото: kurier.at

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-