Пучдемон про вибори: Цей результат не можна оскаржити

Пучдемон про вибори: Цей результат не можна оскаржити

1037
Ukrinform
Колишній лідер каталонського уряду Карлес Пучдемон вважає, що перемогу прихильників незалежності регіону на дострокових виборах не можна оскаржити.

Про це повідомляє AFP. 

"Це результат, який ніхто не може оскаржити. Я думаю, ми заслужили наше право бути почутими", – сказав Пучдемон прихильникам у Брюсселі.

Як повідомлялося раніше, позачергові парламентські вибори в Каталонії завершились перемогою прихильників незалежності регіону.

За підсумками підрахунків бюлетенів, перемогу отримали три партії, що виступають за самостійність регіону. Вони отримали 70 зі 135 місць у новому парламенті.

В Європейській Комісії вже повідомили, що результати виборів не вплинуть на позицію Брюсселя щодо ситуації в Іспанії.

Читайте також: На виборах у Каталонії перемогли прихильники незалежності

Політична криза в Каталонії почалася 1 жовтня 2017 року, коли в регіоні відбувся референдум про незалежність. Уряд Іспанії оголосив плебісцит незаконним. Понад 90 відсотків осіб, які взяли в ньому участь, підтримали незалежність регіону від Іспанії. При цьому явка виборців становила лише близько 43 відсотків. Мадрид розпустив парламент і уряд Каталонії після того, як парламент регіону ухвалили декларацію про незалежність від Іспанії. Центральний уряд запровадив пряме управління регіоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-