Пучдемон

27 травня 2019

05 травня 2019

Пучдемону дали шанс обратися до Європарламенту

Верховний суд Іспанії ухвалив, що екс-президент Женералітету Каталонії Карлес Пучдемон може брати участь у виборах до Європарламенту від Іспанії, але це залежатиме від рішення місцевого суду.

29 квітня 2019

11 березня 2019

Пучдемон балотується до Європарламенту

Колишній президент Каталонії Карлос Пучдемон, проти якого в Іспанії порушена карна справа, балотується до Європейського парламенту від політичної партії “Junts per Catalunya”.

28 жовтня 2018

28 липня 2018

25 липня 2018

20 липня 2018

Німеччина закрила справу про екстрадицію Пучдемона

Після відмови органів юстиції Іспанії від вимоги екстрадувати лідера каталонських сепаратистів Карлеса Пучдемона з Німеччини, верховний земельний суд федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн скасував постанову про екстрадицію політика.

19 липня 2018

Із Пучдемона та його помічників зняли європейський ордер на арешт

Верховний суд Іспанії зняв європейський ордер на арешт з колишнього прем'єра Каталонії Карлеса Пучдемона та його п'яти помічників, які перебувають за кордоном після незаконного референдуму про незалежність регіону.

Іспанський суд відмовився від екстрадиції Пучдемона з Німеччини

Верховний суд Іспанії відмовився від екстрадиції екс-прем'єра Каталонії Карлеса Пучдемона з Німеччини за звинуваченнями у зловживанні коштами публічних фондів його організації, яка допомагала в організації незаконного референдуму.

12 липня 2018

Німецький суд дозволив екстрадицію Пучдемона

Вищий земельний суд федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн у Німеччині дозволив видати Іспанії колишнього лідера Каталонії Карлеса Пучдемона за звинуваченнями у зловживанні коштами публічних фондів.

01 червня 2018

22 травня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-