Каталонія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

20 червня 2024


Прокуратура Іспанії просить скасувати ордер на арешт Пучдемона через закон про амністію

Іспанська прокуратура звернулася до Верховного суду щодо скасування ордера на арешт колишнього лідера сепаратистів Каталонії Карлеса Пучдемона у зв'язку з набуттям чинності законом про амністію для каталонських сепаратистів.

30 травня 2024


Іспанія схвалила законопроєкт про амністію каталонських сепаратистів

Конгрес Іспанії в четвер скасував вето верхньої палати, остаточно схваливши спірну амністію для каталонських сепаратистів, яка, як очікується, дозволить повернутися вигнаному лідеру прихильників незалежності Карлесу Пучдемону.

13 травня 2024


На виборах у Каталонії сепаратистські політики можуть втратити більшість

На регіональних виборах у іспанському регіоні Каталонія чотири партії, які виступають за відокремлення автономії, ризикують втратити владу, тоді як проурядова Соціалістична партія показала свій найкращий результат.

12 травня 2024

21 березня 2024

13 березня 2024


В Каталонії відбудуться позачергові вибори

Президент Каталонії Пере Арагонес заявив сьогодні, що він розпустив парламент цього іспанського регіону та призначив позачергові вибори на 12 травня після того, як запропонований ним бюджет був відхилений членами асамблеї.

31 січня 2024


В Іспанії провалили голосування за амністію каталонських сепаратистів

Нижня палата іспанського парламенту – Конгрес депутатів – 30 січня не схвалила законопроєкт про амністію сотень учасників руху за відокремлення Каталонії, який ті вимагали в обмін на підтримку уряду меншості прем'єр-міністра Педро Санчеса.

18 листопада 2023


В Мадриді 170 тисяч людей протестувати проти амністії для каталонських сепаратистів

На площі у центрі іспанської столиці Мадриді зібралися 170 тисяч людей у відповідь на заклик правих політиків, які виступають проти плану уряду щодо амністії для каталонських сепаратистів.

14 листопада 2023

12 листопада 2023


В Іспанії знову протестували проти амністії каталонських сепаратистів

Десятки тисяч людей зібралися в центрі столиці Мадрида та інших великих міст Іспанії, щоб протестувати проти планів виконувача обов’язків прем’єр-міністра Педро Санчеса амністувати сотні каталонських сепаратистів, причетних до невдалої спроби регіону отримати незалежність.

08 жовтня 2023

21 вересня 2023

03 серпня 2023

24 липня 2023


Сепаратисти Каталонії заявили про «вікно можливостей» після виборів у Іспанії

Генеральний секретар каталонської партії Junts ("Разом за Каталонію") Жорді Турулл після проведення позачергових виборів в Іспанії побачив "вікно можливостей", щоб спробувати домогтися незалежності Каталонії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-