МЗС Польщі: відмова Росії віддавати "літак Качинського" - підозріла

МЗС Польщі: відмова Росії віддавати "літак Качинського" - підозріла

1072
Ukrinform
Факт, що Росія вже понад сім років відмовляється віддавати Польщі розбитий Ту-154М може свідчити про те, що Москва щось має на своєму сумлінні.

Про це в інтерв’ю телеканалу TVP1 в середу заявив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський.

"Ми Росії відповідаємо чесно: чим довше ви тримаєте літак, чим довше не хотітимете співпрацювати у слідстві для з'ясування обставин катастрофи, тим більше ви даєте приводів підозрювати, що ви щось маєте на своєму сумлінні, що ця катастрофа виглядала зовсім по іншому, ніж це показано у рапорті МАК (російська комісія), і приховуєте реальні, справжні причини цієї катастрофи", - підкреслив Ващиковський.

Він зазначив, що для встановлення справжніх причин катастрофи треба повернути до Польщі розбитий літак і спробувати скласти його з окремих частини.

Читайте також: Смоленська катастрофа: Мацеревич розповів, як Путін заважає розслідуванню

"Без спроби складення цього літака не буде змоги відтворити перебіг цієї катастрофи та встановлення її причин", - заявив глава МЗС РП.

Він підкреслив, що росіяни це "прекрасно розуміють", а тому виникає питання, чому вони продовжують тримати у себе  розбитий урядовий літак.

В авіакатастрофі 10 квітня 2010 року на території Росії загинули усі 96 осіб, які перебували на борту польського урядового літака, зокрема президент Польщі Лех Качинський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-