ФРН дасть додаткові €750 тисяч на підтримку постраждалих на Донбасі

ФРН дасть додаткові €750 тисяч на підтримку постраждалих на Донбасі

711
Ukrinform
Уряд Німеччини надасть додаткові 750 тисяч євро у 2018 і 2019 роках на гуманітарні проекти для постраждалих у конфлікті на сході України.

Про це Укрінформу повідомили в четвер у посольстві ФРН в Україні.

Ще 400 тисяч євро виділить Мальтійська служба допомоги.

"Уряд Федеративної Республіки Німеччина і впродовж наступних років надаватиме підтримку Мальтійській службі допомоги для продовження її проектів гуманітарної допомоги з метою психосоціальної опіки осіб, постраждалих внаслідок триваючого конфлікту на сході України. Для цього Німеччина додатково виділить близько 750 тисяч євро у 2018 і 2019 роках. Сама гуманітарна організація зробить суттєвий власний фінансовий внесок в розмірі близько 400 тисяч євро для здійснення проектів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, проект, який ще впродовж минулих років отримав підтримку Федерального уряду Німеччини в розмірі близько 1,2 мільйона євро, передбачає не лише надання прямих послуг з підтримки осіб, постраждалих від конфлікту: на додаток до цього здійснюється підвищення кваліфікації представників органів місцевої влади, гуманітарних закладів та служб підтримки у формі навчальних заходів.

Читайте також: Меркель обіцяє Африці інвестиції та навчання молоді

Як додали у посольстві ФРН, цільовими територіями проведення заходів є Луганська й Донецька області, в яких будуть працювати мобільні команди, щоб дійти до тих, хто потребує допомоги, у віддалених районах (наприклад, вздовж лінії розмежування). При цьому Мальтійська служба допомоги тісно співпрацює з партнерськими організаціями в Україні: ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій", а також Національним університетом "Києво-Могилянська академія", йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, раніше уряд ФРН виділив 1,5 млн євро фінансової підтримки на гуманітарні заходи Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>