Меркель обіцяє Африці інвестиції та навчання молоді

Меркель обіцяє Африці інвестиції та навчання молоді

1368
Ukrinform
Канцлер ФРН Ангела Меркель вважає важливим стимулювання розвитку країн Чорного континенту за допомогою європейських інвестицій і можливостей для отримання місцевою молоддю європейської освіти.

Про це вона заявила, коментуючи підсумки першого дня роботи саміту Африка-ЄС в Абіджані (Кот-д'Івуар), передає кореспондент Укрінформу.

«Абсолютно правильно, з моєї точки зору, є те, що ми, Німеччина, поставили питання на порядок денний G20; ці угоди, «Compacts with Africa», приймають тут дуже добре. Звичайно, це має підживлюватися інвестиційною готовністю європейських компаній», - сказала Меркель, під час головування якої в Великій Двадцятці в березні цього року була ініційована програма залучення приватних інвестицій до промислово сильних країн Африці.

Читайте також: Шидло сказала, як зупинити потік мігрантів з Африки до Європи

При цьому глава німецького уряд підкреслила, що вливання одних лише іноземних інвестицій не повинно стати самоціллю, завдання – зробити так, щоб сам африканський бізнес починав виробляти високоякісні товари. «Не може бути так, що ми виходимо на ринки, не даючи африканським компаніям можливості розвитку», - сказала Меркель.

Особливий акцент вона зробила також на необхідності давати легальні можливості африканській молоді отримувати освіту в Європі, а також у себе на батьківщині за фінансової підтримки, наприклад, Німеччини. З нелегальною міграцією Меркель обіцяє продовжувати боротися.

«Важливо те, що стає ясно: якщо хочеш потрапити нелегально, з допомогою контрабандистів, в Європу, то у тебе немає шансів; якщо ж намагаєшся зробити це законним шляхом, то на основі деяких прозорих критеріїв, такий шанс у тебе є, Мені здається, саме ґрунтуючись на такому принципі, ми повинні діяти», - сказала канцлер ФРН.

Уряд Німеччини у своїй роботі робить особливий наголос на співпрацю з Африкою, вважаючи, що поліпшення ситуації на континенті в результаті призведе до зниження нелегальної міграції в ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>