Арештовані політики Каталонії визнали владу Мадрида і просяться на волю - ЗМІ

Арештовані політики Каталонії визнали владу Мадрида і просяться на волю - ЗМІ

785
Ukrinform
Заарештований колишній віце-президент Каталонії разом з екс-міністрами від партії "Ліва республіканська партія Каталонії" (ERC) направили до Верховного суду лист, у якому визнають владу Мадрида над регіоном та просять звільнити їх з-під варти.

Про це повідомляє Turkey Telegraph

"Віце-президент женералітату Каталонії Оріол Жункерас та колишні чиновники ERC, які були ув'язнені з 2 листопада, направили письмове звернення до судді Верховного суду Пабло Ларлана, в якому попросили про звільнення і висловилися за дотримання застосування статті 155 Конституції", - йдеться у повідомленні.

Політики зазначили, що незважаючи на визнання контролю Мадрида над регіоном, вони не відмовляються від своїх політичних переконань, однак будуть їх захищати "шляхом діалогу та переговорів".

Читайте також: Пучдемон оголосив про старт своєї виборчої кампанії

Як повідомляється, наступного понеділка запланований судовий розгляд апеляції на ув'язнення Жункераса та колишніх міністрів.

Позачергові парламентські вибори в Каталонії призначені на 21 грудня. Після їх проведення і обрання нового парламенту припиняє дію 155-та стаття іспанської конституції, яка передбачає введення прямого правління автономним регіоном з центру в разі, якщо місцева влада "не виконує свої конституційні обов'язки і завдає шкоди державним інтересам". Стаття також дозволяє тимчасово позбавити Каталонію автономії і розпустити регіональну адміністрацію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>