Лаврову нагадали, що Росія не платить свою частку до бюджету Ради Європи

Лаврову нагадали, що Росія не платить свою частку до бюджету Ради Європи

1663
Ukrinform
Невиплата Росією частки до бюджету Ради Європи є протиправною, оскільки це є безумовним обов’язком кожного з членів організації.

Про це у липні поточного року написав міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек (як тодішній очільник головування Чехії в Комітеті міністрів РЄ) у листі до глави МЗС Росії Сергія Лаврова, про що повідомив у середу на засіданні КМРЄ, підбиваючи підсумки головування своєї країни, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Як голова Комітету міністрів я написав персонально листа російському міністру закордонних справ Лаврову в липні цього року, виражаючи моє глибоке занепокоєння та нагадавши йому, що цей внесок (в бюджет – ред.) - безумовний обов’язок, якого Росія уникла протиправно», - сказав Заоралек.

Він вказав на те, що дії РФ з невиплати частки бюджету обернулися внутрішніми труднощами для Ради Європи.

«Так само всередині організації ми стикнулися з труднощами, не досягнувши розв’язання питання щодо рішення Російської Федерації заморозити значну частину свого внеску в бюджет Ради Європи», - сказав глава МЗС Чехії.

Читайте також: Данія отримала "ключі" від Комітету міністрів Ради Європи

Він також висловив сподівання, що в результаті досягнення порозуміння та конструктивного діалогу це питання буде вирішене.

Як відомо, у червні поточного року Російська Федерація ухвалила рішення про зменшення на третину свого внеску до бюджету Ради Європи. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-