Paradise Papers: принц Чарльз вивів у офшори сотні тисяч доларів

Paradise Papers: принц Чарльз вивів у офшори сотні тисяч доларів

Укрінформ
Вивчення журналістами матеріалів під назвою Paradise Papers показало, що керуюча компанія королівського герцогства Корнуолл, що належить принцу Чарльзу, інвестувала в офшори сотні тисяч доларів.

Про це пише The Guardian.

Зокрема, компанія вклала гроші в офшорні фонди і компанії, в тому числі і в бізнес-структуру на Бермудських островах, якою керує один з кращих друзів Чарльза ще з часів його навчання в Кембриджі, заводчик коней Х'ю ван Катсем.

Читайте також: Paradise papers: Банкова не реагуватиме на Roshen у розслідуванні

За даними документів, рішення про інвестування $100 тисяч в компанію ван Катсема, яка займається придбанням земельних ділянок з метою їх захисту від вирубки лісів, приймалося в обстановці суворої секретності. При уявній шляхетність подібного кроку ситуація виявилася досить болючою, оскільки кошти передавалися в компанію на чолі з настільки близьким другом принца, де їх могли витратити на інші цілі.

Читайте також: У Paradise Papers фігурує компанія Apple

У керуючій компанії пояснили, що принц Чарльз давно вже зайнятий вирішенням питань, що мають відношення до природоохоронної проблематики, і нагадали, що спадкоємець британського престолу писав книги і виступав з промовами з проблем екологічного характеру ще в 1980-х роках. До того ж, за словами представників компанії, сам принц не брав участі безпосередньо у прийнятті рішень, пов'язаних з інвестиціями.

Читайте також: Нафтогаз через “Райські папери” почав внутрішнє розслідування

Раніше з Paradise Papers стало відомо, що королева Великобританії Єлизавета II інвестувала в офшори близько 10 млн фунтів стерлінгів ($13 млн).

Фото на першій сторінці: РІА Новости

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-