У Британії чекають на прояснення статусу транскордонних пенсій після Brexit

У Британії чекають на прояснення статусу транскордонних пенсій після Brexit

Укрінформ
Британські законодавці закликали уряд країни розглянути статус транскордонних пенсій і договорів страхування після виходу країни з Європейського Союзу.

Про це повідомляє Reuters.

«Британські законодавці в понеділок закликали уряд розглянути статус транскордонних пенсій і договорів страхування після Brexit», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Життя після Brexit: Британія хоче новий безпековий договір із ЄС

Страхові компанії заявили, що через тривалі юридичні процедури вони мають знати вже до листопада, чи доведеться їм згортати контракти з європейськими клієнтами поза Великобританією після виходу країни з ЄС в 2019 році.

«Можливість того, що британські постачальники послуг не зможуть юридично бути здатні сплачувати пенсії або страхові контракти громадянам ЄС, включаючи британських емігрантів, є яскравим прикладом наслідків виходу країни з ЄС», - сказала Нікі Морган, голова Комітету Палати громад з фінансів.

Читайте також: Британія зобов'язується підтримувати європейську безпеку після Brexit - ЗМІ

За словами Морган, громадяни Великобританії, які мешкають в іншій частині Європейської економічної зони, можуть зіткнутися з проблемами отримання пенсій. У такій же ситуації опиняться і люди, які живуть на території Великобританії, у тому числі багато громадян ЄС, які отримують пенсії у компаній, розташованих в інших країнах економзони.

Страховики хочуть отримати дозвіл на розробку механізму, який дозволив би продовжити існуючі контракти після Brexit. Інакше після 2019 року вони будуть змушені або перевести контракти для клієнтів ЄС в нові дочірні компанії на території ЄС, або продати цю частину бізнесу.

Читайте також: Британія впевнена у своїй позиції щодо Brexit

Як повідомлялося, минулого тижня Палата громад парламенту Великобританії ухвалила законопроект про скасування на території країни законодавства ЄС після виходу із складу блоку, що, як очікується, відбудеться в березні 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-