Британія зобов'язується підтримувати європейську безпеку після Brexit - ЗМІ

Британія зобов'язується підтримувати європейську безпеку після Brexit - ЗМІ

Укрінформ
Велика Британія заявила, що безумовно віддана справі збереження європейської безпеки після виходу країни зі складу Євросоюзу.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на документ, в якому містяться деталі відносин, які Британія хоче мати з Європейським Союзом після виходу з блоку.

"Велика Британія безумовно зобов'язалася підтримувати європейську безпеку", - сказано в документі, в якому викладено ряд сфер, де Британія хотіла б підтримувати або поглиблювати співробітництво в галузі безпеки.

Читайте також: У британському парламенті підтримали скасування законодавства ЄС

У документі також зазначається, що британський уряд може запропонувати продовжувати "секретний обмін інформацією для підтримки зовнішніх дій" з ЄС, коли переговори з Брюсселем просунуться до майбутніх зв'язків з блоком.

"У боротьбі з різноманітними, мінливими загрозами, з якими ми сьогодні стикаємося, інтереси як ЄС, так і Великої Британії полягають у тому, щоб забезпечити співпрацю у сфері європейської безпеки", - наголошується у документі.

Як повідомлялося, Палата громад парламенту Великої Британії вранці у вівторок у другому читанні ухвалила законопроект про скасування на території країни законодавства ЄС після виходу зі складу блоку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-