Підполковник ГРУ в білоруській церкві закликав до

Підполковник ГРУ в білоруській церкві закликав до "війни за святу Русь"

6906
Укрінформ
У Свято-Елизаветинском жіночому монастирі Мінська в неділю, 10 вересня, відбулася пропагандистська лекція підполковника російської військової розвідки ГРУ РФ Антона Маньшина.

Про це повідомляє "Наша Нива".

"Незабаром на нашу Батьківщину, яка називається Свята Русь - без поділу на Білу, Малу і Велику, чекає серйозне випробування війною. Нашим чоловікам, присутнім тут, ця інформація особливо стане в нагоді. Бо я впевнений, що вони візьмуть у ній участь", - заявив, зокрема, підполковник, який називає себе "воїном Христовим Антонієм".

Читайте також: “Запад-2017” є елементом політичного спілкування Росії з сусідами — експерт

Маньшин заявив, що пройшов дві війни в Чечні, брав участь у подіях на Донбасі, "засвітився" і в Сирії. При цьому свої дії тероризмом не вважає. І, взагалі, запевнив він, такого поняття як "тероризм" нібито не існує.

"Світового тероризму не існує. Не вірте в це міф, який поширюють ЗМІ! Тероризм придумали американці і британці, щоб швидше почати Третю світову війну, щоб знищити Росію", - упевнений він.

Читайте також: У Парижі назвали навчання «Захід-2017» стратегією залякування

Нагадаємо: 14-20 вересня відбудуться спільні російсько-білоруські військові навчання. Згідно заявам Москви, в навчаннях візьмуть участь не менше 13 000 військовослужбовців, проте західні фахівці вважають, що насправді їх буде близько 100 тис.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-