Радбез ООН: Франція закликає до нових санкцій проти КНДР

Радбез ООН: Франція закликає до нових санкцій проти КНДР

755
Укрінформ
Європейський Союз повинен накласти на КНДР нові автономні санкції за порушення Пхеньяном міжнародного законодавства.

Про це заявив посол Франції при ООН Франсуа Делатр, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми закликаємо до ухвалення нових автономних санкцій проти КНДР Європейським Союзом", - сказав Делатр.

Він також виступив за посилення санкцій проти Пхеньяна і на рівні ООН: "У Радбезі ми закликаємо до швидкого накладення на КНДР нових санкцій та виступаємо за суворе дотримання чинного санкційного режиму усіма сторонами".

За словами посла, нові санкції можуть стосуватися "усіх можливих секторів економіки КНДР".

На переконання посла, лише жорстка позиція міжнародної спільноти дозволить повернути лідерів Північної Кореї за стіл переговорів і домогтися мирного вирішення чинної кризи. "Лише на основі жорсткої позиції Радбезу ми зможемо змінити напрям руху північнокорейського режиму та повернути його за стіл перемовин, таким чином відкривши двері політичному вирішенню кризи. Ми глибоко віддані цьому", - підсумував дипломат.

Читайте також: Британія хоче потужну та швидку відповідь на ядерні випробування КНДР

Як відомо, у понеділок у Нью-Йорку проходить екстрене засідання Ради Безпеки ООН, скликане з ініціативи США, Японії, Франції, Великої Британії та Південної Кореї через нові ядерні випробування КНДР.

3 вересня в КНДР заявили, що успішно випробували водневу бомбу. Сусідні країни, зокрема Китай, Південна Корея і Японія, заявили про потужні землетруси, що сталися приблизно під час проведення випробувань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-