Канада забирає свої війська із Польщі

Канада забирає свої війська із Польщі

Укрінформ
Канада згортає свою військову присутність у Польщі, яка тривала з часу анексії Росією Криму.

Про це повідомили у міністерстві оборони Канади, передає кореспондент Укрінформу.

Йдеться про 200 канадських військовослужбовців, які з травня 2014 року перебували у Польщі і регулярно брали участь у різноманітних навчаннях по всій Європі. Частина військової техніки та спорядження з Польщі буде переправлено до Латвії, де дислокується очолюваний Канадою багатонаціональний батальйон.

«Канада є надійним прибічником НАТО й рішуче налаштована зробити свій внесок як член Альянсу. Протягом останніх трьох років Сухопутна тактична група у Польщі демонструвала відданість Канади безпеці й стабільності в Центральній та Східній Європі і ця відданість продовжується у інших операціях», - сказав генерал-лейтенант Стівен Боус, керівник Об’єднаного оперативного центру ЗС Канади.

Читайте також: У Канаді повідомили про "безпрецедентну" кількість нелегальних мігрантів зі США

Нагадаємо: під час саміту НАТО у 2016-ому Канада погодилася надіслати свої війська разом із технікою до Латвії та очолити багатонаціональний батальйон, який перебуватиме у Прибалтиці з метою стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина та Великобританія, які розгорнули свої війська у інших прикордонних із Росією державах-членах Північноатлантичного альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-