Генерал Макмастер: Зусилля проти агресії Москви потрібно продовжувати

Генерал Макмастер: Зусилля проти агресії Москви потрібно продовжувати

Укрінформ
Радник президента США з питань національної безпеки генерал-лейтенант Герберт Макмастер наголосив на необхідності продовжувати зусилля з протистояння російській агресії в Європі та спробам Москви підірвати існуючий світовий устрій.

Про це він заявив у середу під час роботи форуму, організованого Центром нової американської безпеки та виданням The Washington Post, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Нам необхідно створити повний набір інструментів та прямий доступ до цих інструментів, щоб їх можна було інтегрувати в нашу стратегію з метою протистояння дестабілізуючій поведінці Росії", - заявив радник президента США.

Макмастер знову озвучив позицію, що президент докладає зусиль для того, щоб забезпечити гарантії та заспокоїти союзників у Європі на тлі агресії з боку Москви.

"Президент уже робить це", - заявив радник глави Білого дому, нагадавши про витрати понад $1 млрд. на посилення військової присутності НАТО в Європі.

Крім того, генерал наголосив на необхідності протистояти втручанню Росії у демократичні вибори в країнах Європи та Сполучених Штатах. Він назвав дії росіян "витонченою кампанією підриву довіри", що охоплювала, в тому числі поширення теорії змови та дезінформації.

Він також підкреслив необхідність для США посилювати можливості для боротьби з кампанією російською пропаганди. За його словами, це може включати як взаємодію з російськими лідерами, так і конфронтацію, коли це необхідно.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-