Макмастер

04 квітня 2018

Макмастер не підтримав позиції Трампа щодо Росії

В один день з промовою Дональда Трампа про те, що нинішня адміністрація є найбільш жорсткою у відносинах з РФ, радник президента з питань нацбезпеки Герберт Макмастер виступив із заявою, яка суперечить словам глави Білого дому.

06 березня 2018

Трамп розглядав військовий удар по Асаду через застосування ним хімзброї - WP

Президент США Дональд Трамп разом із найближчими радниками з питань нацбезпеки розглядав варіант військового реагування на дії режиму Асада в Сирії, який продовжує застосовувати хімічну зброю проти цивільних.

22 лютого 2018

03 січня 2018

03 грудня 2017

09 липня 2017

29 червня 2017

Генерал Макмастер: Зусилля проти агресії Москви потрібно продовжувати

Радник президента США з питань національної безпеки генерал-лейтенант Герберт Макмастер наголосив на необхідності продовжувати зусилля з протистояння російській агресії в Європі та спробам Москви підірвати існуючий світовий устрій.

28 травня 2017

Радник Трампа каже, що секретні канали зв’язку не викликають занепокоєння

Радник з питань національної безпеки США Герберт Макмастер прокоментував повідомлення про те, що зять Дональда Трампа Джаред Кушнер намагався встановити таємний канал зв’язку з Росією, заявивши, що прокладання таких неофіційних каналів не викликає жодного занепокоєння.

16 квітня 2017

Радник Трампа заявив про консенсус із Китаєм щодо ракетних пусків КНДР

Радник із національної безпеки США Герберт Раймонд МакМастер заявив, що нині вже існує міжнародний консенсус, у тому числі і з Китаєм, про те, що подальші ракетні випробування Північної Кореї не можна терпіти.

15 березня 2017

Сенат США дозволив Макмастеру залишатися генералом на посаді радника Трампа

Верхня палата Конгресу США дозволила зберегти звання генерал-лейтенанта Герберту Макмастеру на посаді радника президента з питань національної безпеки, висловивши також підтримку його кандидатурі на цьому посту після скандальної відставки Майкла Флінна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-