З російського активіста вибивали зізнання у зв'язках у "Правим сектором"

З російського активіста вибивали зізнання у зв'язках у "Правим сектором"

891
Ukrinform
Громадський активіст з Москви Денис Бахолдін, який деякий час жив в Україні, з березня зник у Росії і не виходив на зв'язок, перебуває під арештом в слідчому ізоляторі у Брянську.

Про це повідомила порталу "ОВД-Инфо" мати Бахолдіна.

За її словами, на побаченні 5 червня син розповів, що після затримання його на 12 годин прикували наручниками до батареї, били по ногах і голові, вимагаючи зізнатися, що він входить до забороненого в Росії руху "Правий сектор". Потім Бахолдіна повезли у відділення Слідчого комітету РФ в наручниках і з зимовою курткою на голові. По дорозі він втратив свідомість і ледь не задихнувся.

Як повідомляє видання, 36-річний Денис Бахолдін, який з 2014 року жив в основному в Києві, зник у березні. Він перестав виходити на зв'язок, його сторінка в Facebook не оновлювалася. Нещодавно з'ясувалося, що його мати ще 17 березня отримала офіційне повідомлення про те, що Бахолдін був затриманий нібито "при спробі нелегально перейти російсько-український кордон". У кінці травня співробітники ФСБ провели обшук у московській квартирі матері активіста, був вилучений жорсткий диск її комп'ютера. За якими статтями кримінального кодексу обвинувачується Бахолдін поки невідомо.

Денис Бахолдін брав участь в антивоєнних пікетах і щомісячних акціях на підтримку політв'язнів у Росії. Його неодноразово затримувала поліція. Він двічі відбував адміністративне покарання. Після переїзду до Києва він брав участь у пікетах солідарності з російськими політв'язнями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
' + ' ' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + '
' + ' ' + '
' + '
' + '' + ''; }; var rContainerHeight = $(rContainer + ":first-child").height() - $(slideBannerBlock).height(); // высота правого блока при загрузке страницы // параметры подгружаемых новостей items[0] = new Array(window.location.pathname, document.title); items[1] = new Array('/rubric-technology/2250973-u-zoni-zolotovoloski-nasa-vidkrila-10-skelastih-ekzoplanet.html', 'У "Зоні Золотоволоски" NASA відкрила 10 скелястих екзопланет'); // инициализация slide-баннера для первой новости var currentBannerId = 'socialBlockSlideId_' + 0; //var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_' + 0; var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_extra'; var currentVideoBannerId = 'videoBanner_' + 0; // задаю id слайд-баннеру и стоп-контейнеру $($(sContainer + ' div.video-banner').last()).attr('id', currentVideoBannerId); // инициализация слайд-баннера для подгруженной новости wereSticked = initStickWidget('#' + currentBannerId, '#' + currentStopperId); // действия при ресайзе окна $(window).on('resize', function () { if (window.innerWidth <= slideBinnerMinWidth) { wereSticked = false; $(slideBannerBlock).css('display', 'none'); } else { $(slideBannerBlock).css('display', ''); } }) // действия при скролле $(window).on('scroll', function () { wereScrolled = true; if (items[pageNum]) { // определение индекса текущего видимого блока с контентом closestIndex = indexOfClosest(nContainer); if (closestIndex != closestIndexCurrent) { // скролл наверх // обновление URL в браузере и title update_current_url(items[closestIndex][0], items[closestIndex][1]); closestIndexCurrent = closestIndex; } ; // подгрузка новой страницы if ( ( items[pageNum] && refresh && isScrolledIntoView($(sContainer).last()) && (pageNum < pageCount) ) // для остальных - при попадании блока на экран ) { // перезагрузка кнопок шейра fb_count(pageNum); // записываю в массив данные для следующей страницы items[pageNum + 1] = loadContent(pageNum, items[pageNum][0], items[pageNum][1]); pageNum++; // Google analytics //ga('ukrTracker.send', 'pageview', window.location.href); ga('send', 'pageview'); // Yandex Метрика if (window.yaCounter12812155) { window.yaCounter12812155.hit(window.location.pathname); } ; // определение текущей страницы closestIndexCurrent = pageNum; closestIndex = pageNum; } ; } ; });