ФСБ РФ

24 травня 2019

Справа "Хізб ут-Тахрір": свідок з ФСБ за рекомендацією прокурора нічого "не пам'ятав"

В окупованому Криму на засіданні у справі "Хізб ут-Тахрір" (ялтинська група) допитали основного свідка обвинувачення - оперативного співробітника ФСБ Олександра Компанійцева, який за рекомендацією "прокурора" на запитання захисту він відповідав: "Не пам'ятаю".

21 травня 2019

На муралі з Путіним в окупованому Криму з'явилося "послання до ФСБ"

В окупованому Сімферополі вранці 21 травня на фасаді будинку №11 по вулиці Олександра Невського, де знаходиться мурал із зображенням російського президента Володимира Путіна, з'явилося графіті з «посланням» до ФСБ Росії.

14 травня 2019

Активіст розповів, як російські силовики в Криму водили його на розстріл

Обвинувачений у сімферопольській «справі Хізб ут-Тахрір» кримськотатарський активіст Раїм Айвазов розповів, що російські силовики після затримання на пункті пропуску Каланчак, вивезли його вночі «в поля» й «імітували розстріл».

11 травня 2019

10 травня 2019

07 травня 2019

03 травня 2019

30 квітня 2019

23 квітня 2019

22 квітня 2019

"Суд" у Криму взявся за "шпигуна" Давиденка

У Криму підконтрольний окупаційній владі суд розпочав розгляд справи Костянтина Давиденка, звинуваченого спецслужбами Росії у шпигунстві. Але перше засідання у справі не відбулися.

"Суд" залишив у силі штраф активісту, якого затримали під час обшуків у Криму

В окупованому Криму завершилося засідання "суду", на якому була розглянута апеляційна скарга на вирок стосовно активіста Еміля Зіядінова, оштрафованого "за непокору владі" в ході масових обшуків у домівках кримських татар. Вирок залишено в силі.

18 квітня 2019

17 квітня 2019

Україна повідомить спецслужбам ЄС про дії російських диверсантів у Європі

Затримані на території України російські терористи надали свідчення щодо своєї діяльності в тому числі і на території країн ЄС, тому СБУ планує взаємодіяти зі своїми європейськими колегами в питанні перевірки отриманих даних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-