ФСБ РФ

21 липня 2021


«Суд» в окупованому Криму залишив у силі штраф фігуранту «справи про недонесення»

Так званий Верховний суд Республіки Крим, розглянувши апеляційну скаргу у «справі про недонесення» стосовно Енвера Топчі, залишив у силі постанову про штраф у розмірі 40 000 рублів у вигляді покарання.

20 липня 2021


В Україні розслідують дії колишніх СБУшників, які катували українця в окупованому Криму

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя отримала дозвіл на заочне розслідування провадження стосовно двох колишніх співробітників Служби безпеки України, які підозрюються у катування проукраїнського активіста.

16 липня 2021

15 липня 2021


У Криму зростає кількість обвинувачених ФСБ в «підготовці диверсій та шпигунстві»

В тимчасово окупованому Росією Криму, за останніми даними, за звинуваченням в "підготовці до диверсій і шпигунстві" заарештовано 17 осіб, до яких ФСБ використовувала незаконні методи слідства.

08 липня 2021


ФСБ у Криму провела обшук у батьків радниці голови української делегації в ТКГ

В окупованому Криму співробітники ФСБ РФ провели обшук у будинку батьків помічниці народної депутатки України, радниці голови української делегації в Тристоронній контактній групі Гайде Різаєвої.

06 липня 2021

07 червня 2021


СБУ затримала російського агента, який готував теракт на Луганщині

Працівники Служби безпеки затримали російського агента, який збирався підірвати директора наукового інституту Харкова, що займається розробками з обмеженим доступом у сфері безпеки і оборони України.

26 травня 2021

19 травня 2021

11 травня 2021


Розвідка США пов’язує «акустичні» атаки проти американців з російськими спецслужбами

Американська розвідка розслідує атаки «керованою енергією» (або так звані акустичні атаки) проти персоналу дипломатичних та інших установ США за кордоном та пов’язує ці напади з діяльністю російського ГРУ.

29 квітня 2021

22 квітня 2021

21 квітня 2021

18 квітня 2021

13 квітня 2021

10 квітня 2021

07 квітня 2021


Свідчення співробітника ФСБ у кримських «справах» не мають підтверджених джерел – адвокат

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону в рамках сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» було допитано як свідка обвинувачення співробітника ФСБ Миколу Артикбаєва, свідчення якого не мали жодного підтвердженого джерела.

06 квітня 2021


Справи кримських татар: ФСБшник не мав кваліфікації для запису стенограм — експерт

У Південному окружному військовому суді на засіданні у другій сімферопольській групі «справи Хізб ут-Тахрір» під час допиту співробітника ФСБ Рената Валіуліна стало відомо, що він самостійно робив стенограми записаних розмов підсудних з аудіоносіїв, не маючи на те необхідної кваліфікації.


Співробітники ФСБ катували голодом хворого на діабет кримського татарина - адвокат

В окупованому Криму адвокат Олексій Ладін, коли свідчив на «суді» по «справі про неінформування» розповів, що співробітники ФСБ вимагали від його підзахисного явки з повинною і кілька годин катували голодом, знаючи, що він хворий на діабет.

05 квітня 2021


«Суд» у Криму на два місяці продовжив арешт українському військовому Добринському

В тимчасово окупованому Криму Джанкойський т.зв. районний «суд» ще на два місяці продовжив термін тримання під вартою українському військовому Євгену Добринському, обвинуваченому в «незаконному перетині» адмінмежі півострова з Херсонською областю та «контрабанді наркотиків».

30 березня 2021


Поліція і ФСБ прийшли до кримської мечеті «в рамках протидії екстремізму»

У вівторок в окупованому Криму представники муфтіяту Криму, а також співробітники так званих ФСБ, прокуратури, поліції та МНС прийшли з перевіркою в алуштинську мечеть «у рамках дотримання законодавства про протидію екстремізму».

24 березня 2021

22 березня 2021

20 березня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-