Міністрові транспорту Молдови загрожує до 15 років за махінації з єврофондами

Міністрові транспорту Молдови загрожує до 15 років за махінації з єврофондами

943
Ukrinform
Суд молдавської столиці видав санкцію на арешт строком на 30 діб міністра транспорту Молдови Юріє Киринчука, в.о. начальника Управління автомобільних доріг В'ячеслава Телемана та двох керівників комерційних структур.

Як передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові, всі вони звинувачуються в створенні злочинного угруповання з метою розкрадання європейських фондів.

«Згідно з матеріалами слідства, міністр транспорту, будучи у змові з керівником Управління автодоріг та представниками комерційних підприємств, змусили переможця тендеру на будівництво автомобільних доріг віддати частину робіт іншому підряднику, наближеному до міністра і чиновників з Управління автодоріг. Проект з реабілітації автодоріг фінансувався Європейським інвестиційним банком, а його загальна вартість становила 9 мільйонів євро», - повідомили в Центрі по боротьбі з корупцією.

Пізніше підпорядкована міністру та його наближеним фірма-підрядник вимагала у переможця тендеру додаткові грошові кошти в розмірі 400 тисяч євро, 80 тисяч з яких призначалися для чиновників з Управління автомобільних доріг в якості відкатів.

Якщо провина затриманих буде доведена, їм загрожує тюремне ув'язнення до 15 років, а також позбавлення права обіймати публічні посади в наступні 5 років після закінчення терміну покарання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>