Країни

Країни "Східного партнерства" у перспективі долучаться до ЄС - Дуда

Укрінформ
Процес зближення країн "Східного партнерства" до ЄС у перспективі завершиться приєднанням цих країн до Євросоюзу.

На цьому під час зустрічі з главами МЗС країн "Вишеградської групи" і "Східного партнерства" заявив президент Польщі Анджей Дуда, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Дуже важливим є наближення дружніх країн Східної Європи до Євросоюзу. Це процес, який триває, поступово поглиблюється і, я глибоко в це вірю, завершиться приєднанням країн "Східного партнерства" до великої Європейської спільноти", - наголосив Дуда.

Він зазначив, що країни регіону мають діяти спільно, аби бути адекватним партнером для найбільших світових сил. "Діючи окремо, ми не виграємо наші партії з найбільшими країнами, принаймні в економіці", - констатував президент РП.

Дуда наголосив, що дуже важливою є перспектива співпраці у галузі безпеки і протидії кризовим явищам. З одного боку це військові загрози, а з іншого - загрози тероризму, міграційна криза і війни на Близькому Сході, уточнив він.

Президент Польщі також наголосив на важливості поглиблення співпраці у трикутнику Балтійське море - Чорне море - Адріатика.

"На початку липня я буду господарем зустрічі країн Міжмор’я. В цьому проекті найважливішою є співпраця щодо розвитку дорожньої, залізничної  й енергетичної інфраструктури", - констатував Дуда.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-