СКУ закликав Президента до громадських слухань щодо подвійного громадянства

СКУ закликав Президента до громадських слухань щодо подвійного громадянства

Документ
Укрінформ
Світовий конгрес українців звернувся до Президента України Петра Порошенка із закликом провести громадські слухання стосовно поданого ним законопроекту, що передбачає позбавлення українського громадянства тих осіб, які мають подвійне громадянство.

Лист із цим закликом на ім’я президента України надіслав президент Світового конгресу українців Євген Чолій, передає кореспондент Укрінформу.

«Світовий конгрес українців як виразник інтересів багатомільйонної української діаспори, що є інтегральною частиною українського народу, просить Вас призначити публічні слухання для грунтовного обговорення на відповідному державному рівні Проекту Закону за участю експертів та громадянського суспільства в Україні і діаспорі, включно й СКУ», - йдеться у листі, який є у розпорядженні Укрінформу.

У листі також висловлюється сумнів у відповідності законопроекту щонайменше трьом статтям Конституції України.

«СКУ був би вдячний за з’ясування підстав для внесення таких значних змін в законодавство України, які обмежують права громадян України, оскільки Пояснювальна записка до Проекту Закону не дає вичерпної відповіді на це питання», - пише Чолій.

Нагадаємо: Президент України Петро Порошенко 13 березня вніс до Верховної Ради законопроект про ‎внесення змін до закону України щодо громадянства.

Цим законопроектом встановлюється, що особа, яка добровільно набула іноземного громадянства, буде вважатися такою, яка підпадає під дію вимоги про припинення українського.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-