Євросоюз виграв спір з РФ щодо антидемпінгових мит на вантажні авто

Євросоюз виграв спір з РФ щодо антидемпінгових мит на вантажні авто

Укрінформ
Євросоюз виграв у рамках Світової організації торгівлі (СОТ) спір з Росією щодо неправомірного запровадження антидемпінгових мит на експорт з Німеччини та Італії малотоннажних вантажних автомобілів.

Про це у понеділок повідомила Єврокомісія, інформує власний кореспондент Укрінформу в Брюсселі.

"СОТ сьогодні заявила про протиправність російських антидемпінгових мит, які перешкоджають експорту італійських і німецьких малотоннажних вантажних автомобілів", - заявили у керівній інституції ЄС.

У Єврокомісії зазначили, що уведені Росією у 2013 році мита на малотоннажні вантажівки з ЄС становлять від 23 до 30 відсотків та є частиною комплексних заходів, які, у порушення правил СОТ та міжнародних зобов’язань російської сторони, перешкоджають європейському експорту до РФ.

Єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом висловила сподівання, що Росія без зволікань виконає зазначене рішення СОТ.

Загалом ЄС порушив проти Росії чотири спори в СОТ, включаючи нинішню щодо малотоннажних автомобілів, а також відносно експорту свиней та продукції із м’яса свиней, імпорту паперу та утилізаційного збору на автомобілі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-