СОТ

реклама

06 жовтня 2023

05 жовтня 2023


Україна «поставила на паузу» позов у СОТ щодо зернової справи

Україна «поставила на паузу» позов до СОТ проти окремих країн-членів ЄС та продовжує консультації з метою знайти конструктивне рішення для «зернової» проблеми, яке б відповідало політиці ЄС у сфері торгівлі інтересам країн-сусідів та самої України.

27 вересня 2023


Польща закликає Україну відкликати скаргу із СОТ щодо експорту збіжжя

Варшава закликала Київ відкликати скаргу зі Світової організації торгівлі у справі експорту українського збіжжя, що створить сприятливий клімат для подальших переговорів щодо врегулювання кризової ситуації.

22 вересня 2023


СОТ оприлюднила запит України щодо врегулювання зернової суперечки з країнами ЄС

Світова організація торгівлі опублікувала в четвер запит України на проведення процедури врегулювання суперечки після того, як Польща, Угорщина і Словацька Республіка заборонили імпорт низки українських сільськогосподарських товарів.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Заборона імпорту зерна: СОТ підтвердила, що Україна подала скаргу проти Польщі, Словаччини та Угорщини

У Світовій організації торгівлі (СОТ) підтвердили у вівторок, що Україна подала вимоги про проведення консультацій із Словаччиною, Польщею та Угорщиною, які заборонили імпорт української агропродукції.

18 вересня 2023


Заборона імпорту зерна: Україна подала позов до СОТ проти Польщі, Словаччини та Угорщини

Відповідно до Домовленості про правила та процедури вирішення спорів Угоди про заснування Світової організації торгівлі, Україна подала вимоги про проведення консультацій із Словаччиною, Польщею та Угорщиною в межах СОТ.

15 вересня 2023


Україна буде змушена звернутися до арбітражу СОТ у разі блокування експорту зерна - Шмигаль

Україна буде змушена звернутися до арбітражу Світової організації торгівлі (СОТ) у разі блокування експорту українського зерна, але сподівається на послідовну позицію Європейської комісії і відповідальність країн-сусідів.

05 вересня 2023


Японія оскаржила у СОТ повну заборону Китаю на імпорт морепродуктів

Уряд Японії подав документ до Світової організації торгівлі (СОТ), протестуючи проти повної заборони Китаю на імпорт морепродуктів після скидування очищеної радіоактивної води з пошкодженої атомної електростанції «Фукусіма-1».

17 серпня 2023


Сольський зустрівся з главою СОТ - говорили про експорт з України та продовольчу безпеку

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський обговорив з генеральною директоркою Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала внесок України у підтримку глобальної продовольчої безпеки.

25 травня 2023


Очільниця СОТ занепокоєна ризиками поділу світової економіки на блоки через Китай і США

Гендиректорка СОТ Нгозі Оконджо-Івеала занепокоєна посиленням ризиків поділу світової економіки на два торгові блоки через зростання геополітичного суперництва між Китаєм і США.

23 травня 2023


COT допомагатиме країнам формувати правові основи та впроваджувати цифрову торгівлю

Гендиректор Світової організації торгівлі (СОТ) Нгозі Оконджо-Івеала під час візиту до Південної Кореї заявила, що цифрові технології стануть ключовим фактором глобальної торгівлі в майбутньому.

17 червня 2022


Низка позитивних рішень для України: у Женеві завершилась Конференція СОТ - Мінекономіки

Українська делегація провела низку двосторонніх зустрічей під час 12-ї Конференції міністрів СОТ у Женеві, на яких були окреслені перспективи торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

12 червня 2022


У СОТ висловили солідарність з Україною та пообіцяли допомогу

Понад 50 членів Світової організації торгівлі висловили солідарність з Україною та пообіцяли допомогу та підтримку, зокрема, у вирощуванні та експорті сільськогосподарських продуктів, а також у відбудові країни після війни.

25 травня 2022

25 березня 2022


Російсько-українська війна може призвести до голодних бунтів у найбідніших країнах – СОТ

Очільниця Світової організації торгівлі (СОТ) Нгозі Оконджо-Івеала заявила, що зростання цін на продукти харчування, яке відбувається в результаті російсько-української війни, може спричинити голодні бунти у найбідніших країнах світу.

05 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-