У центрі Белграда в нелюдських умовах живуть 1500 біженців - ЗМІ

У центрі Белграда в нелюдських умовах живуть 1500 біженців - ЗМІ

1322
Ukrinform
Уряд Сербії і міська влада Белграда потрапили під хвилю критики у зв'язку з нелюдськими умовами в белградському таборі для біженців.

Неподалік автобусного вокзалу сербської столиці живуть близько 1500 осіб, переважно з Афганістану і Пакистану, які опинилися в Сербії на шляху до Євросоюзу, пише місцеве видання Vreme.

Серед них близько 200 дітей, в тому числі і ті, що подорожують самі. Вони не мають шансів продовжити рух, тому що їх країни вважаються в ЄС "безпечними". Крім того, Угорщина відмовляється пропускати на свою територію більше 10 біженців за день, у вихідні прохід через кордон і зовсім закритий.

"Там немає ні електрики, ні опалення, ні туалетів, медична допомога не надається. Люди сплять, загорнуті в ковдри, на крижаному бетоні. Диво - те, що при температурі у мінус десять ще ніхто не помер", - наводить повідомлення DW.

Уряд, зі свого боку, відкидає звинувачення. "У центрах прийому біженців достатньо місця", - заявив в неділю міністр праці Александар Вулин в ефірі національного телебачення, підкресливши, що самі мігранти не бажають туди заселятись. За даними правозахисників, втім, ці центри заповнені вщерть.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-