Жителі Покровської громади подали понад 1,3 тис. заявок на компенсацію за зруйноване житло

Жителі Покровської громади подали понад 1,3 тис. заявок на компенсацію за зруйноване житло

Укрінформ
Жителі Покровської громади у Донецькій області подали 1344 заявки на отримання державної допомоги за зруйноване житло.

Про це в Телеграмі повідомила Покровська міська військова адміністрація, передає Укрінформ.

«У Покровській громаді зареєстровано 1344 заяви про зруйноване житло. Вже сформовано 144 житлові сертифікати на загальну суму понад 206 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

Крім того, 785 жителям Покровської громади нараховано компенсацію за пошкоджене житло, загальна сума виплат становить майже 63,5 млн гривень.

Читайте також: На Херсонщині відновили амбулаторію у Білозерській громаді, яка постраждала від російського обстрілу

Начальник МВА Сергій Добряк зазначив, що у міськадміністрації створюють реєстр власників, у яких було не оформлене житло, щоб вирішити питання надання таким людям соціального житла.

Як повідомлялося, в Україні реалізується державна програма «єВідновлення» – власники знищеного житла можуть подати у застосунку «Дія» заявку на отримання компенсації для придбання нової квартири чи будинку.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-