Україна потребує іноземних інвестицій для успішної повоєнної відбудови - посол Канади

Україна потребує іноземних інвестицій для успішної повоєнної відбудови - посол Канади

Укрінформ
Україна конче потребує іноземних інвестицій для успішної повоєнної відбудови, лише державною підтримкою усіх проблем не вирішиш.

Таку думку кореспондентові Укрінформу після участі у бізнес-конференції “Відбудова України” в Торонто висловила посол Канади в Україні Наталка Цмоць.

“Україні необхідно багато допомоги й лише державною підтримкою усіх проблем не вирішиш. Тож приватний бізнес має чудову інвестиційну можливість”, - сказала вона.

Цмоць висловила упевненість у тому, що численні перемовини під час конференції незабаром принесуть відчутний практичний результат. “Важливо створювати нагоди українським та канадським підприємцям зустрічатися”, - зауважила посол.

Читайте також: Інвесторам слід постійно нагадувати про можливості відбудови України - президент СКУ

Як повідомляв Укрінформ, у Торонто цього тижня відбулася бізнес-конференція, присвячена відбудові України.

У її рамках демонструвалися інвестиційні проєкти, спрямовані на відбудову й модернізацію України в галузях сільського господарства, будівництва, інфраструктури, енергетики та охорони здоров’я.

Окрім цього учасники мали змогу ближче познайомитися із додатком “Дія” й українськими компаніями та організаціями, які працюють у галузях інформаційних, фінансових та військових технологій.

Фото: ОГП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-