Інвесторам слід постійно нагадувати про можливості відбудови України - президент СКУ

Інвесторам слід постійно нагадувати про можливості відбудови України - президент СКУ

Укрінформ
Іноземним інвесторам необхідно регулярно розповідати про можливості, які створює потреба повоєнної відбудови України.

Таку думку в коментарі кореспонденту Укрінформу висловив президент Світового конгресу українців Павло Ґрод під час участі в бізнес-конференції “Відбудова України” в Торонто.

“Треба регулярно звертати увагу на поточні та майбутні можливості відбудови, аби інвестори постійно про це думали, особливо на подібних форумах, де збираються поважні підприємці й фінансисти”, - сказав Ґрод.

На його переконання, подібні міжнародні бізнес-конференції допомагають виявити та донести до влади проблеми, які перешкоджають інвесторам.

“Такі форуми дуже важливі для подолання інвестиційних бар’єрів й заохочення та демонстрації потенціалу. Вони збирають канадський й український бізнес, а також тих, хто їх обслуговує: юристів, банкірів тощо. Подібні заходи слід регулярно проводити усюди по світу”, - зазначив президент СКУ.

Як повідомляв Укрінформ, у Торонто цього тижня відбулася бізнес-конференція, присвячена відбудові України.

Читайте також: Канада зробить усе можливе для відбудови України - Фріланд

У її рамках демонструвалися інвестиційні проєкти, спрямовані на відбудову й модернізацію України в галузях сільського господарства, будівництва, інфраструктури, енергетики та охорони здоров’я.

Окрім цього учасники мали змогу ближче познайомитися із додатком “Дія” й українськими компаніями та організаціями, які працюють у галузях інформаційних, фінансових та військових технологій.

Фото: Радіо Свобода

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-