Зеленський: Ми спроможні відбудувати прозору державу після війни

Зеленський: Ми спроможні відбудувати прозору державу після війни

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський сказав, що після перемоги України в нашу державу прийдуть інвестиції від різних країн, та заявив про спроможність відбудувати прозору державу після війни.

Про це він сказав у інтерв’ю Наталії Мосейчук, передає Укрінформ.

“Мені здається, відбудувати прозору державу - ми спроможні це зробити після війни. Я вважаю, що буде так. Буде і коливання внутрішнє, на жаль. І я хотів би заспокоїти наше суспільство - не забувати пріоритет. Все ж таки залишитися тим, де в нас є перевага над Росією, - міцним об’єднаним суспільством. І я вважаю, що це найголовніше. Багато грошей, впевнений, після перемоги таким, як Україна, багато всього прийде. Я впевнений, прийде в економіку держави і від ЄС, і від США, і просто від друзів. Є інвестиції. Повірте, ми говоримо з різними країнами інших континентів, великих держав, потужних, незалежних. Так, вони не входять до будь-яких союзів, але, тим не менше, вони сьогодні нас підтримують, не дуже публічно. Вони зможуть зайти в фундаментальні економічні сектори України, енергетичні. І це серйозні інвестиції”, - сказав Зеленський.

Він додав, що наразі українському суспільству потрібні перемоги.

Читайте також: Президент: Не можна прикривати несплату податків допомогою ЗСУ

“Ми точно проти ворога і суспільству потрібні реальні перемоги, які будуть нас об’єднувати. І я розумію і психологічний стан, іноді є втома, і це факт. Всі живі люди. І тому нам потрібні фундаментальні, іноді дуже різкі щодо корупційних ризиків кроки для того, щоб займатися пріоритетним напрямом - а це поле бою, це політика, це Формула миру. Тобто деокупація як на полі бою, так і політична. Нам потрібно зосередитися на цьому”, - вважає Президент.

Як повідомлялося, раніше Президент Володимир Зеленський закликав українських послів активно працювати над залученням іноземних інвестицій.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-